Розкішна вивіска

21.04.2021
Новинки
Прочитали: 2093
Розкішна вивіска

Ефектна вивіска — необхідний елемент декору для готелю. Вона допомагає посилити брендинг, підкреслює загальний стиль закладу, дає можливість справити враження на відвідувачів. Гарна вивіска поєднується з інтер'єром і при цьому сама є досить помітною. Вивіска для готельного комплексу Comfort Hill, виготовлена ​​рекламним агентством «Лайм», — приклад успішної комбінації сучасних матеріалів і прекрасного дизайнерського смаку.

Про замовника

Комплекс Comfort Hill розташований на Донеччині. На відвідувачів тут чекають затишні номери, фітнес, послуги косметолога і салон краси. Тут створені всі умови для комфортного відпочинку і релакса. Співробітники комплексу роблять максимальний наголос на преміальному сервісі.

Особливості проекту

Рекламному агентству «Лайм» необхідно було розробити дизайн незвичайної вивіски, що гармоніює із загальним стилем закладу, в інтер'єрі якого використовувалися коричневі тони і дерев'яні елементи декору.

Ідеальним вибором став золотисто-чорний логотип, нанесений на дерев'яну підкладку. Для створення ефектного логотипу були використані літери з дзеркального акрилу, приклеєні до основи з чорного акрилу. Таке поєднання виглядало по-справжньому розкішно, що в повній мірі відповідало загальній концепції закладу. Контражурне підсвічування посилило загальне враження.

Акрил Altuglas і Polycryl

Акрил — один із найбільш популярних сучасних термопластів. Він успішно використовується для створення найрізноманітніших рекламних конструкцій, включаючи вивіски, об'ємні літери, привабливі таблички тощо. Придатність до лазерної обробки дозволяє створювати елегантні вироби складних форм.

У асортименті представлені листи різної товщини і різних відтінків, а також акрил зі спеціальними властивостями, наприклад, із дзеркальною або металізованою поверхнями.

Дзеркальний акрил, золотистий і сріблястий, — ідеальна заміна традиційним дзеркалам, а також прекрасний вибір для неймовірно яскравих рекламних виробів і предметів декору.

Результат

Замовник залишився дуже задоволеним. Вивіска вийшла дуже легкою і світиться. Крім того, вона послужила своєрідною рекламою і для компанії «Лайм». Одразу кілька нових клієнтів звернулися до агентства з проханням створити що-небудь подібне.

Коментар

Яна, РА «Лайм»:

«Золото асоціюється з розкішшю. І немає кращого фону для золота, ніж чорний акрил. Це дуже виграшна комбінація. Золотистий акрил мало важить, тому підходить для масивних конструкцій. Крім того, він красиво виглядає на зрізі, на відміну від інших дзеркальних матеріалів. Ми дуже задоволені результатом! »

Про компанію «Лайм»

Рекламне агентство «Лайм» працює на ринку України більше 10 років. Компанія надає повний спектр послуг у галузі зовнішньої реклами та дизайну інтер'єру. Сучасне обладнання, досвід і професіоналізм співробітників дозволяють обслуговувати клієнтів по всій Україні на найвищому рівні.

https://www.instagram.com/reklama_lime/

Про AVERS

Компанія AVERS пропонує українським рекламістам і дизайнерам великий асортимент рішень. Бажаєте підібрати матеріали для конкретного проекту? Звертайтеся до менеджерів за консультацією у чат або за телефонами:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 240 4533

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 5590