Фасад класу люкс

23.02.2019
Застосування матеріалів Кейси Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 2411
Фасад класу люкс

Алюмінієві композитні панелі — чудовий матеріал для облицювання фасаду. Між ними і стінами будівлі створюється мікроклімат, що перешкоджає появі вологи і пересиханню. А привабливий зовнішній вигляд, різноманітні кольори і текстури дають простір для творчості дизайнерам. Саме тому рекламно-виробнича компанія «Мега Дизайн» вибрала композит для оформлення екстер'єру фітнес-клубу Vitamin.

Про проект

Premium Fitness Club VITAMIN — найбільший фітнес-клуб в Полтаві, площею близько 400 м2. Для його створення торік придбали і переобладнали окреме приміщення, яке потрібно було оформити не тільки сучасно, яскраво і стильно, але і застосовуючи новітні технології і високоякісні матеріали.

Особливості

Будівля фітнес-клубу знаходиться в історичному центрі міста, тому дизайн вимагав особливого підходу: необхідно було «вписатися» в навколишній ландшафт. Також, потрібно було підкреслити преміальність закладу. Крім того, висувалися стандартні вимоги — зносостійкість, стійкість до знебарвлення, погодних умов і збереження самих стін.

«Мега Дизайн» запропонувала понад 20 ідей оформлення! І після того, як остаточно затвердили проект, повністю самостійно реалізувала його «під ключ», виготовила всі компоненти і встановила їх на об'єкті якісно і вчасно.

Рішення

Ідеальним рішенням для облицювання клубу VITAMIN стали алюмінієві композитні панелі. В основі дизайну — ромбовидні касети з графітових АКП торгової марки ECOBOND, також присутні вкраплення дзеркальних АКП ECOBOND і дерев'яних HPL-панелей. Доповнює загальний дизайн фасаду вивіска, виготовлена ​​з нержавіючої сталі.

Алюмінієвий композит

АКП — універсальний сучасний матеріал, який застосовується в зовнішній рекламі, оформленні фасадів, дизайні інтер'єру. Серед переваг композитних панелей ECOBOND — висока надійність і прекрасний зовнішній вигляд, великий вибір кольорів і текстур поверхні, утворення мікроклімату між панелями і фасадом.

Завдяки високій стійкості до знебарвлення композитних панелей металізованих відтінків, зокрема графіту, вони є традиційним вибором для зовнішньої обробки. Дзеркальний композит робить екстер'єр будівлі легким і додає графічности його формам.

Результат

Креативний задум в комплексі з надійними і стильними матеріалами дозволили зробити приміщення клубу VITAMIN дуже привабливим і добре помітним із усіх під'їзних шляхів. Дизайн був поцінований архітекторами, а також мером міста, що дозволило компанії «Мега Дизайн» зміцнити відносини з замовником, а також залучити багато нових клієнтів в Полтаві.

Коментар

Сергій Андріяш, директор «Мега Дизайн»

«АКП — складний матеріал, його потрібно грамотно розмітити, фрезерувати, зігнути, виготовити облицювальну касету. Він дорогий і не вибачає помилок. Але його плюси істотно перевершують недоліки — він гарантує збереження фасаду, робить його яскравим і привабливим. Рівних цьому матеріалу немає. Водночас важливо пам'ятати, що вибрати хороший композит — не так вже й просто, адже на перший погляд вони всі однакові. Тільки починаючи працювати з матеріалом, виявляєш приховані недоліки, які наприкінці призводять до втрати часу і грошей. В цьому випадку залишається сподіватися на чесність і надійність постачальника. Працюючи з композитними панелями ECOBOND, ми завжди впевнені в якості матеріалу».

Про компанію «Мега Дизайн»

Рекламно-виробнича компанія «Мега Дизайн» була заснована близько 20 років тому і сьогодні спеціалізується на розробці, виготовленні і монтажі різноманітних вивісок та оформленні фасадів. Підприємство має повний комплекс обладнання, необхідного для всіх виробничих етапів. Зокрема, в парку представлені:

  • німецькі пристрої Festool для обробки АКП;
  • верстат для фігурного різання пінопласту;
  • вакуум-формувальне обладнання;
  • фрезерний верстат з ЧПУ для гравіювання

Штат компанії налічує 30 осіб, сюди входять дизайнери, інженери і мобільна бригада установників. Серед клієнтів — великі установи з усієї Україні, включаючи аеропорт «Бориспіль», фітнес-клуби, фабрики, автозаправки та торговельно-розважальні центри.

 

Компанія АВЕРС пропонує на українському ринку широкий асортимент алюмінієвих композитних панелей ECOBOND. Фахівці із задоволенням допоможуть підібрати оптимальний варіант і проконсультують з усіх питань, що стосуються його обробки.

Звертайтеся в чат або за телефонами:

Київ                                                (044) 500 3025

Дніпро                                          (056) 766 0649

Житомир                                     (041) 244 5033

Запоріжжя                                  (061) 221 0921

Львів                                              (032) 244 4471

Одеса                                            (048) 234 2549

Харків                                           ‎(057) 784 1754

Товари зі статті
Жовтий ECOBOND композитна панель, 4 мм
лист
-
+
1 118,85 ₴/м2
Сума: 8 531,23 ₴
Hit
Графіт металік RAL7024 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
824,20 ₴/м2
Сума: 5 975,45 ₴
Жовтий RAL1003 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
824,20 ₴/м2
Сума: 5 975,45 ₴
Зелений RAL6018 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
824,20 ₴/м2
Сума: 5 975,45 ₴
Коричневий RAL8017 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
824,20 ₴/м2
Сума: 5 975,45 ₴
Зелений насичений RAL6029 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+