Флуоресцентний акрил та композитні панелі в інтерʼєрі

18.08.2023
Креатив Акрил (оргскло) Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 260
Флуоресцентний акрил та композитні панелі в інтерʼєрі

Флуоресцентний акрил та композитні панелі в інтерʼєрі Meitu – виставкового залу китайського розробника програмного забезпечення, що спеціалізується на фоторедакторах. Компанія співпрацювала з цифровою платформою OUTPUT для створення інноваційного простору. Компанія Meitu орієнтована на штучний інтелект та естетику, це яскраво виражено у підході до створення класного цифрового продукту та його донесення до користувача. 

Щоб підкреслити передову технологічність Meitu, в інтер'єр інтегровано багато лед-екранів, а футуристичний дух виражено у “дизайні майбутнього” – яскраві контрастні поверхні з флуоресцентного акрилу, інтерактивні інсталяції, органічно вигнуті стіни та потоки світла. Відкрита інсталяція у формі подарункової коробки привертає увагу до космічної станції продукту Meitu.

Загалом виставковий зал демонструє прагнення бренду поєднувати технології,  естетику та мистецтво, та має на меті подарувати відвідувачам багатий візуальний та естетичний досвід – та сама економіка вражень. Тут в реальному часі можна спробувати нові програми з ретуші світлин, зокрема підібрати цифровий макіяж (тут теж залучений штучний інтелект). Також відвідувачі можуть досліджувати величезні можливості AIGC з обробки зображень — від малювання віртуального одягу до відновлення якості зображення — одним клацанням миші. 

Зона краси створена з прозорих і легких матеріалів, помітно вирізняється великими екранами для обладнання тестування шкіри. Ці експонати передають інноваційний технологічний синтез Meitu, що охоплює комерційну фотографію, медичну красу і дизайн контенту. Всі кубічні та напівсферичні форми зроблені з прозорого акрилу різної товщини

Більша частина стін оздоблена темними та срібними металізованими стіновими панелями з напівматовою поверхнею, що не відблискує від екранів та правильно підкреслює різні тематичні зони простору. Тут ідеально підійдуть композитні алюмінієві панелі графітового та чорного кольорів зі зниженим коефіцієнтом блиску, а також серія ECOBOND METALLIC срібного кольору