Футуристична реклама

17.10.2019
Корисна інформація Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 1921
Футуристична реклама

Щоб посилити інтерес до розумного споживання ресурсів і встановлення «розумних» лічильників команда Smart Energy GB (екологічна програма, підтримувана урядом Великобританії) об'єдналася з британським фондом зі збереження історичної та природної спадщини National Trust. Спільну рекламну кампанію розробило креативне агентство AMV BBDO

В рамках партнерства було створено 6 інтерактивних інсталяцій у різних місцях по всій країні. Дзеркальні структури, висотою близько 2,5 м, виконані з екологічних чистих і перероблених матеріалів.

За допомогою комп'ютерної графіки і технології доповненої реальності відвідувачі отримали можливість «подорожувати в часі», потрапити в 2050 рік і випробувати вплив надзвичайної кліматичної ситуації. Вони побачили, що станеться, якщо жителі країни продовжать діяльність без інтелектуальних лічильників, які зміни чекають на навколишнє середовище, а також порівняли, яким може бути майбутнє, якщо споживання стане більш розумним, скоротяться викиди в атмосферу і люди будуть більше дбати про екологію.

Ідеальним рішенням для надихаючих дзеркальних інсталяцій може стати ECOBOND Mirror — легкий і міцний матеріал, який не б'ється, не розтріскується і не боїться жорстких умов експлуатації. Детальніше дізнатися про його особливості можна у офіційного представника торгової марки ECOBOND в Україні — компанії АВЕРС.