Гра світла і кольору

12.08.2021
Креатив Акрил (оргскло) Самоклеючі плівки
Час читання 10 хв
Прочитали: 2055
Гра світла і кольору

Яскраві інсталяції як спосіб оживити міський простір — частий вибір архітекторів. У рамках нашої традиційної рубрики «Креатив», де ми розповідаємо про те, як можна незвично використовувати матеріали AVERS, ми не могли пройти повз цікавої роботи британської художниці по світлу Ліз Уест для виставки природного світла «Літні вогні» у Лондоні.

Світлова інсталяція Hymn To The Big Wheel ( «Гімн великому колесу») представляє собою імерсивний архітектурний павільйон, виконаний у формі різнобарвного восьмикутника, вкладеного в більшу восьмикутну структуру. Радіальний колірний спектр допомагає перетворити це місце на оптичний ігровий майданчик, який оживає щодня на сході сонця.

Коли глядач рухається всередині «великого колеса», він занурюється в мінливу ділянку кольорів і відкриває для себе інтригуючу гру кольорових тіней, досліджує мінливу оптику і змішування колірних шляхів.

Обрані для інсталяції кольори створюють різноманітні комбінації і поєднання, якщо дивитися під різними кутами навколо конструкції, а також створюють ефект сонячного годинника, відкидаючи різнокольорові тіні на асфальт.

Шукаєте довговічний матеріал, з яким легко творити мистецькі шедеври? Рекомендація AVERS — прозорий акрил POLYCRYL із прекрасним співвідношенням ціни і якості. Матеріал піддається будь-яким видам обробки і завжди присутній на складі. Акрил не боїться поганої погоди, яскравого сонця, вологи — вироби зберігають привабливість навіть при тривалій експлуатації зовні приміщень.

Ідеальний спосіб надати яскраві тони прозорим поверхням — вітражна плівка Oracal 8300. Велике розмаїття відтінків і придатність до різання плотером дають можливість використовувати плівку в різних творчих проектах, а також в рекламі та дизайні інтер'єру і екстер'єру.

Товари зі статті
Золотисто-жовтий глянцевий Oracal 8300 20, вітражна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Світло-червоний глянцевий Oracal 8300 32, вітражна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Прозорий, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 051,83 ₴/м2
Сума: 6 576,57 ₴