Інтер'єр бібліотеки в Анаполісі (США): бюджетна реновація за мінімальний час

11.08.2022
Креатив Акрил (оргскло) Матеріали для тентів
Час читання 5 хв
Прочитали: 1286
Інтер'єр бібліотеки в Анаполісі (США): бюджетна реновація за мінімальний час

Оновлена ​​бібліотека в Анаполісі (Мериленд), як приклад адаптації громадських просторів, та того шляху, який доведеться пройти Україні в рамках відновлення після закінчення війни. «Поки люди мають історії, які вони можуть розповісти, і ідеї, якими вони можуть поділитися, їм потрібне місце, щоб це зробити» – девіз нової бібліотеки.

Сьогодні бібліотека в Анаполісі – це оновлена ​​бібліотечна система, яка дотримується вимог до отримання інформації у 21 столітті. Бібліотека призначена для створення рівних умов для всіх верств суспільства, надаючи ресурси, програми та матеріали, які допомагають змінити життя.

Сучасний дизайн та масштаб простору швидше нагадують коворкінг з комп'ютерами, з зонами для дітей та мінімайстернями, кав'ярнею та обладнаними місцями для усамітненої роботи.

Творці проєкту: архітектурне бюро WGM, нью-йоркська студія Маргарет Салліван та архітектори з Louis Cherry.

Анаполіс – це непросте місто, з яскравим поділом на надбагатих мешканців та городян зі скромним статком, а також безпритульних. Творці дуже намагалися, щоб бібліотека стала місцем, де кожен зможе реалізувати свою потребу. А підлітки завжди знайдуть собі заняття як альтернативу цілодобовому перебуванню на вулиці.

Попри складність дизайну і архітектурного проєкту, розкладаємо деякі приміщення бібліотеки на прості складові та отримуємо цілком собі проєкт, що реалізується навіть зі скромним бюджетом.

Поруч із підлітковою зоною розташована зона IT, щоб розважаючись, діти могли бачити та зацікавитися технологічними процесами.

Стеля у дитячій зоні оформлена у вигляді неба – сині хмари та повітряні молочні хмари. Стельову аплікацію можна зробити за 10 хвилин за наявності вінілової тканини TENTEX та професійного ножа OLFA. Кріпиться декорація на стелю за допомогою спеціального двостороннього скотчу НРХ, який без проблем витримує вагу ПВХ-тканини (650 г на м.кв).

А ось зі світильниками у вигляді хмар доведеться попрацювати трохи довше. Виготовити такий абажур можна з тонкого молочного акрилу шляхом термоформування на формі. У крайньому разі можна використовувати навіть полістирол чи поліестер, але вони не дадуть такого м'якого та рівномірного світлорозсіювання як молочний акрил. А тонкий екструдований акрил POLYCRYL у товщині 1,8 мм чудово формується та забезпечує рівномірне світіння хмар.

За допомогою згаданої вище ПВХ-тканини TENTEX можна пошити чохли на пуфи – це чудова заміна кольоровому шкірозаміннику, який зітреться і розсиплеться вже до кінця першого року експлуатації. Додатковий плюс - тканина чудово миється звичайним мильним розчином, що для дитячої зони особливо важливо.

Всі згадані вище матеріали, і набагато більше, можна знайти в інтернет-магазині AVERS.

Товари зі статті
Молочний, 1,8 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
662,59 ₴/м2
Сума: 4 142,84 ₴
New
Білий НРХ 21551 скотч спінений двосторонній
шт
-
+
199,32 ₴
Сума: 199,32 ₴
Блакитний TENTEX тентова тканина 650 г/м2
рулон
-
+
174,58 ₴/м2
Сума: 21 822,50 ₴