Інтерʼєр бутика окулярів в Нью-Йорку з металевим оздобленням

10.06.2024
Креатив Самоклеючі плівки
Прочитали: 7
Інтерʼєр бутика окулярів в Нью-Йорку з металевим оздобленням

Крихітний магазин окулярів у Нью-Йорку – відсилання до промислового дизайну початку 20-го століття. 

Самі дизайнери (Феліція Берхтольд і Оскар Конен з Tutto Bene) кажуть, що хотіли створити простір, що буде залишатися актуальним довгі роки. 

Функціональний і чітко продуманий дизайн окулярів Cubitts став головним джерелом натхнення для магазину, який також посилається на обтічні форми Streamline Moderne – аеродинамічного відгалуження ар-деко, що виникло в 1930-х роках.

Дизайнери взяли цей інженерний аспект створення окулярів і інтерпретували його в елементах у всьому магазині, таких як обертові дзеркала та скульптурна сталева крива, що відбиває відтінки світла, як блискучі вежі, за якими ми знаємо Нью-Йорк. 

Геометричні форми, які використовуються в магазині, нагадують роботи художника Дональда Джадда, який колись жив і працював на протилежній стороні вулиці. А туалет в магазині обклеєний алюмінієвою фольгою на честь «Срібної фабрики» Енді Уорхола. 

Альтернативою фользі можуть стати самоклейні металізовані плівки Oracal 351 та 352. Різні серії плівок мають різні поверхні з імітацією металевої поверхні – гладенькі, брашовані, сріблясті або золоті. 

Мармурові предмети були виготовлені вручну в майстерні з обробки каменю у Флоренції, Італія. 

Площа магазину складає всього 25 м.кв. 

Товари зі статті