Металевий інтерʼєр магазину Diesel

07.06.2024
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 6
Металевий інтерʼєр магазину Diesel

Полиці та поверхні з необробленого металу та червоні металеві сходи у новому магазині Diesel у дизайнерському районі Маямі. 

Центральним акцентом інтер'єру є гвинтові сходи на другий поверх, вироблені з лакованого фарбованого металу. Бетонні стелі та підлога, а також стіни, вкриті клепаними металевими панелями та дзеркалами, створюють однотонний фон, на якому червоні елементи виділяються.

Вітрини для демонстрації аксесуарів на першому поверсі розташовані на гофрованих металевих основах, а торговий прилавок навпроти – плоский і гладкий.

Обидва рівні мають скло від підлоги до стелі на вуличному фасаді, а вночі люмінесцентне освітлення по всьому магазину випромінює різке біле світіння. 

Традиційно розбираємо, яку альтернативу металу можна підібрати у різних випадках. Алюмінієвий композит ECOBOND з металевої серії – добра альтернатива сталі або листовому алюмінію, і тактильно та й загалом по відчуттях такий матеріал буде трохи тепліший. Дзеркальні поверхні можна відтворити за допомогою листового дзеркального полістиролу, або з дзеркального акрилу

Щодо сходів, зовнішнє облицювання також можна зробити за допомогою АКП – серія кольорових панелей з екстра глянцевим покриттям, які добра вальцюються і набувають ідеальної округлої форми без слідів деформації. 

Товари зі статті
Срібло дзеркальне, 2 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
2 088,24 ₴/м2
Сума: 13 056,72 ₴
Срібло дзеркальне OCTOPLAN полістирол листовий, 3 мм
лист
-
+
1 631,75 ₴/м2
Сума: 3 263,50 ₴