Вивіска для нової піцерії мережі ROMA ВДОМА в Житомирі

04.06.2024
Кейси Акрил (оргскло) Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 23
Вивіска для нової піцерії мережі ROMA ВДОМА в Житомирі

Вивіска для нової піцерії мережі ROMA ВДОМА в Житомирі – робота нашого постійного клієнта, виробничої компанії «Візаж-реклама»

Світлова вивіска прикріплена до фризу з алюмінієвого композиту, до речі, фасад будівлі був облицьований композитними панелями ECOBOND кольору Шампань, серія – Metallic Wide кілька років тому. Зараз фриз під вивіскою оновили за допомогою самоклейноі плівки ORACAL 641 800 – матова коричнева поверхня. Плівка добре тримається назовні мінімум три роки, що підтверджує досвід її використання на різних обʼєктах. 

Для обʼємних світлових літер використовували ПВХ VEKAPLAN: на борти матеріал товщиною 3 мм, а на тильний бік вивіски – 5 мм. Боковини літер пофарбовані. 

Лицьова сторона літер – молочний світлорозсіювальний екструдований акрил POLYCRYL

Щодо вибору ПВХ VEKAPLAN, в компанії кажуть, що мають різноманітний досвід використання різних матеріалів від різних постачальників, але не раз стикалися з проблемою, коли під впливом нашої літньої  сонячної температури верхні частини літер серйозно деформуються, світло починає просвічувати крізь щілини і в цілому вивіска втрачає і зовнішній вигляд, і функціональність, а замовник розчарований результатом.

Якщо замовник орієнтований на довгостроковий результат, компанія «Візаж-реклама» пропонує матеріали виключно високої щільності та міцності. 

Відкриття піцерії заплановано вже за тиждень, це вже третій проєкт в рамках співпраці ROMA ВДОМА та ВК «Візаж-реклама».

Компанія «Візаж-реклама» займається виготовленням обʼємних світлових вивісок та стендів, брендуванням авто та іншими видами зовнішньої реклами.