Житловий багатоквартирний будинок із металевим багатошаровим облицюванням

29.05.2024
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 7
Житловий багатоквартирний будинок із металевим багатошаровим облицюванням

Житловий багатоквартирний будинок із металевим багатошаровим облицюванням – проєкт в рамках відродження канадських міст, точніше колишніх промислових зон на околицях великих міст, та стратегією ущільнення міського простору. 

Зокрема в цьому дописі йдеться про розміщення багатоповерхового житла та підприємства в районі Монреаля, який раніше використовувався Канадською тихоокеанською залізницею. 

Оскільки промислові райони все одно матимуть характерний ландшафт навколо, при розробці подібних будинків важливо спроєктувати житло так, щоб мешканці мали внутрішній двір з озелененням та приватними зонами, схований від вулиці. 

Не менш цікаве і зовнішнє облицювання – архітектурна майстерня застосувала різні схеми матеріалів зовнішнього та внутрішнього фасадів. Загалом фасад повністю облицьований металевими панелями, як стіни, так і вуличні сходи. Зокрема сходи облицьовані міддю. Додатково будинок огорнутий ще одним рівнем з металевої сітки. 

Аналогом алюмінію та міді є алюмінієвий композит із металізованою поверхнею. Імітація різних видів металу, а також різне за фактурою покриття, роблять композитні панелі дуже схожими на листовий метал. Працювати з алюмінієвим композитом просто, подекуди значно дешевше, а спеціальна серія панелей збільшеної ширини та довжини робить роботу зі складними обʼєктами легшою та дозволяє раціонально використовувати матеріал, мінімізувавши відходи.