Інтерʼєр ресторану суші у Мілані, що схожий на космічний корабель

12.01.2024
Креатив Акрил (оргскло)
Прочитали: 14
Інтерʼєр ресторану суші у Мілані, що схожий на космічний корабель

При розробці проєкту дизайнери спирались на візуальну мову наукової фантастики та космічного туризму. На меті створити для людей ілюзію, щоб вони відключились від зовнішнього світу та поринули у світ смачної їжі. 

Мотив тунелю вплинув на все: на круглі та циліндричні деталі, які з’являються по всьому простору на спинках сидінь, барних стільцях і декоративних елементах, таких як круглі світильники в головній обідній зоні. Masquespacio (дизайнерська студія, що працювала над проєктом) обрала просту та стриману палітру матеріалів – скло та мікроцемент разом із повністю інтегрованими столами та сидіннями для створення бездоганного вигляду, що нагадує космічний корабель. 

Альтернативою класичному склінню може бути акрил. Стосовно цього прикладу, акрил був би доречним, бо формується значно простіше за скло – на фото ми бачимо, що всі поверхні, включаючи скляну стелю, мають сферичну форму. До того ж акрил є більш безпечним матеріалом, легко монтується, а широкий вибір кольорів дозволяє підібрати необхідний відтінок. 

Ну і звичайно, світлові таблички, вказівники та навігація закладом – це класичні світлові інтерʼєрні вивіски з акрилу у поєднанні зі світлодіодним підсвічуванням. 

Інтер’єр оформлений у нейтральних відтінках бежевого та білого, але з акцентами – різними яскравими кольорами завдяки системі світлодіодного освітлення, яка вбудована в стіни, стелю та стільниці.