Казковий простір із акриловим декором

06.10.2021
Креатив Акрил (оргскло)
Час читання 5 хв
Прочитали: 1863
Казковий простір із акриловим декором

Дизайнерське агентство do-M створило оригінальну колекцію меблів Lisa, яка демонструється в історичній будівлі — колишньому офісі образотворчого мистецтва при королівському дворі за часів династії Чосон.

Історична місцевість і яскравий інтер'єр із кольоровими стінами і дзеркалами створюють ефект «країни див», якого хотіли досягти дизайнери. Форми, кольори і візерунки меблів передають настрій певного сезону. Так, тут можна побачити смарагдові відтінки літнього казкового пейзажу і помаранчеві структури, що нагадують прогулянку в ясному осінньому небі країни див.

Хочете створити незвичайні дизайнерські меблі у сучасному або традиційному стилі або зонувати простір барвистими напівпрозорими перегородками? У такій справі не обійтися без вітражного акрилу з глянцевою поверхнею або матового акрилу з оксамитовою поверхнею.

Цей міцний і неймовірно красивий матеріал легко піддається обробці, тому дозволяє творити справжні шедеври. До того ж він не вимагає серйозного догляду, тому меблі будуть дуже практичними.

Товари зі статті
Молочний сатин 27014ST2, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 640,25 ₴/м2
Сума: 4 882,70 ₴
Помаранчевий вітражний 100.15000, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 252,50 ₴/м2
Сума: 7 831,26 ₴