АКП ECOBOND для київського Будинку профспілок

05.10.2021
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 1845
АКП ECOBOND для київського Будинку профспілок

Наш київський клієнт, компанія «Соларсіті Україна», виконала складний і цікавий проект — облицювання веж київського Будинку профспілок, який постраждав від пожежі, за допомогою алюмінієвого композиту ECOBOND.

Про проект

Будівля Будинку профспілок знаходиться в самому центрі столиці — на Хрещатику. Вона неодноразово ставала епіцентром подій національного масштабу. Так, під час Помаранчевої революції тут знаходився штаб Майдану, а під час революції Гідності — Штаб національного спротиву. Під час революційних подій 2014 року будинок сильно постраждав від пожежі і відновлений відносно недавно.

Особливості проекту

Основна частина фасаду облицьована декоративними оздоблювальними матеріалами бежевого кольору. Однак вежі будівлі не оформлялися під час проведення основних робіт, що істотно ускладнило їх подальше облицювання: на ту мить вже не було можливості поставити будівельні риштування або опори, оскільки було встановлено чотири рекламних телевізора. Тому потрібно було залучити альпіністів.

Для оздоблювальних робіт АКП став безальтернативним варіантом: він є легким, зручним у роботі, потрібний колір (1015) завжди є на складі AVERS. Ще одним аргументом на користь ECOBOND став розмір листа зі збільшеною шириною — 6100*1500 мм.

АКП ECOBOND WIDE

Алюмінієвий композит ECOBOND WIDE — високотехнологічний сучасний матеріал, який часто використовується для оздоблення фасадів житлових, комерційних і промислових будівель. Він відрізняється привабливою поверхнею з різними відтінками і фактурами, міцністю і стійкістю до навколишнього середовища. Придатність до різання, фрезерування, гнуття і вальцювання дозволяє створювати облицювальні касети різних форм і розмірів. Збільшена ширина дає можливість оптимізувати витрати під час розкрою.

Результат

Панелі ECOBOND обраного відтінку добре вписалися у загальний стиль і колір будівлі. Великий досвід роботи підрядника з даними панелями дає впевненість у тому, що фасад веж збереже привабливість протягом тривалого часу.

Коментар

Кошель Ігор Михайлович, «Соларсіті Україна»:

«Ми займаємося фасадами з 2004 року — недарма нас запросили допомогти з таким складним проектом. Давно знайомі й з брендом ECOBOND — майже 10 років. Якщо з конкурентними продуктами у нас виникали проблеми, то з ECOBOND — ніколи. Окремо відзначу прекрасну логістику AVERS. Мені не потрібно їхати самостійно за матеріалом. Досить оплатити за безготівковим розрахунком і назвати адресу. Панелі потрібного мені кольору і ширини завжди є на складі, тому з оперативністю ніяких питань».

«Соларсіті Україна»

Компанія «Соларсіті Україна» близько 20 років займається оздобленням фасадів, а також будівництвом великих сільськогосподарських і промислових об'єктів, торгових центрів. Професійний штат і творчий підхід дають можливість реалізовувати навіть найскладніші проекти.

Про AVERS

Компанія AVERS — український лідер у галузі матеріалів для реклами, дизайну і будівництва. Шукаєте якісне рішення за доступними цінами і професійну консультацію? Телефонуйте нашим менеджерам, пишіть у чат або заходьте в будь-який офіс по всій Україні.

Товари зі статті
Слонова кістка RAL1015 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
798,00 ₴/м2
Сума: 5 785,50 ₴