Композит ECOBOND в облаштуванні фасадів

31.07.2023
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 336
Композит ECOBOND в облаштуванні фасадів

Композит ECOBOND в облаштуванні фасадів. На фото – добірка з кількох проєктів нашого багаторічного партнера, компанії «Mega Design»

«Mega Design» працює в Україні вже понад 20 років, і майже половину з них є добрим партнером AVERS. 

За понад два десятиріччя роботи в компанії спробували без перебільшення всі присутні на ринку України фасадні матеріали, зокрема алюмінієво-композитні панелі різних виробників та постачальників. Щодо композиту, то свого часу зупинилися на панелях ECOBOND 3 мм, постачальником яких є AVERS. 

Як обумовлюють свій вибір в компанії, яка бачила майже все: «Іноді на фасадах з АКП можна спостерігати, що деякі касети дещо вгнуті, а інші навпаки – опуклі. Це може бути внаслідок того, що лицьовий та зворотній шар алюмінію на панелі має різну товщину. Коли ви композит ріжете, виникає напруга, і матеріал поводить себе таким чином, не прогнозовано. В панелях ECOBOND такі недоліки трапляються рідко. Буває трохи краще, буває гірше, але не такою мірою, як це трапляється в інших постачальників». 

В компанії працюють здебільшого з екстерʼєрними серіями, але для різних інтерʼєрних проєктів свого часу використовували і декоративні серії, наприклад, ECOBOND BRUSHED

На фото: 

Мережа АЗС «БРСМ», роботи проводили на 12 обʼєктах. Для зовнішнього оздоблення використовували білі та жовті композитні панелі товщиною 3 мм серії ECOBOND COLOR. Для світлової вивіски використовували молочний акрил POLYCRYL у поєднанні із вже класичною рекламною плівкою ORACAL 8500. 

Фітнес-клуб VITAMIN у Полтаві, для облаштування фасаду використовували комбінацію чорних та дзеркальних композитних панелей ECOBOND, а також HPL-панелі. 

Фасади з композитних панелей. 

В компанії «Mega Design» розробляють проєкти «під ключ» – від ідеї та прорахунків – до виготовлення та реалізації. Підприємство володіє потужною виробничою базою для оброблення алюмінієвих композитних панелей, а також має власних спеціалістів з розробки дизайну, кваліфікованих проєктувальників та власні монтажні бригади.