Космічна лежанка для кішок

22.12.2020
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 2001
Космічна лежанка для кішок

Дизайнерські студії CATSA і iontank (США) розробили унікальний концепт котячого ліжка у стилі космічного корабля. Корпус CATSA lander mark1 виготовлений із композитного алюмінію із високоточним фрезеруванням. На роботу зі створення дизайну і пошук найбільш придатних матеріалів і способів обробки пішло близько шести місяців.

 

Для створення кожного ліжечка використовується велика кількість ручних фрезерних і шліфувальних робіт. Крім того, задіяні верстати з ЧПУ, широкоформатні лазерні різаки, малоформатне лазерне травлення.

Конструкція досить велика, тому її також можна використовувати як низький журнальний столик. Ліжечка для домашніх тварин були випущені в обмеженому обсязі — усього близько 100 екземплярів, — а виручені кошти спрямовані до місцевих притулків для вусатих. Кожен «посадковий модуль» має свій серійний ідентифікаційний номер і поставляється зі сертифікатом справжності.

Алюмінієві композитні панелі ECOBOND BRUSHED зі спеціальною фактурною поверхнею, що імітує шліфований метал, прекрасно впишуться у подібний космічний дизайн. Цей композит дуже зручний у обробці, а також має стійкість до механічних пошкоджень під час транспортування і монтажу завдяки захисній плівці збільшеної товщини. Прозорий лак надає стійкість до корозії і забруднень.

ECOBOND BRUSHED — це ідеальний вибір для внутрішнього оздоблення, облицювання колон, виготовлення різноманітних рекламних конструкцій, оформлення вхідних груп і виготовлення інших елементів декору фасаду або інтер'єру.