Листівка на фронт – підтримаємо військових разом!

29.10.2021
Прочитали: 3324
Листівка на фронт – підтримаємо військових разом!

Компанія Нова Пошта запустила соціальну ініціативу “Напиши листа на фронт” та запрошує українців відправити слова подяки українським воїнам. Усі листівки будуть доставлені адресатам, а відправити повідомлення можна зі сторінки Листівка на фронт, заповнивши відповідну форму, до 7 листопада включно. 

3 жовтня у межах марафону “Найважчий забіг”, метою якого було висловити подяку військовим, що протягом семи років перебували на лінії фронту й перебувають там досі, відстань у 30-килограмовому споряджені подолав ветеран АТО Леонід Остальцев. А щоб слова подяки дісталися кожного учасника АТО, з 11 жовтня у відділеннях Нова Пошта можна було написати листівку на фронт та подякувати особисто. 

Компанія ТОВ “АВЕР-ТЕХ” також долучилася до соціальної акції й написала листа фронтовикам. 

Від початку бойових дій на Сході країни у 2014 році компанія підтримує учасників АТО. Співвласник компанії Дмитро Муравський особисто перебував у зоні АТО в період з 2014 по 2018 рік в якості військового журналіста та волонтера. 

Гігабайти фото та відеоматеріалів, що були зафільмовані в найгарячіших точках фронту, згодом перетворилися на велику книгу «Через війну. Погляд волонтера». А окремі серії фотографій свого часу були експоновані в штаб-квартирі Організації Об’єднаних Націй в Нью-Йорку та Брюсселі, на виставках в Грузії, Бельгії, Польщі та Голландії з метою привернення уваги міжнародної спільноти до подій на Сході України.