Яскравий ORACAL 641 для яскравих інсталяцій

29.10.2021
Креатив Самоклеючі плівки
Час читання 5 хв
Прочитали: 1863
Яскравий ORACAL 641 для яскравих інсталяцій

Luftwerk — це креативна студія, заснована Петрою Бахмайєр та Шоном Галлеро, яка створює імерсивне мистецтво за допомогою кольору та світла. Одним із її останніх проектів була інсталяція Open Square у музеї сучасного мистецтва Mattress Factory у Пенсільванії.

Open Square Luftwerk, перетворює історичну будівлю на калейдоскопічний світ, який зачаровує і пропонує безмежні можливості для досліджень. Інсталяція складається з двох взаємопов'язаних квадратних просторів, кожен із яких забарвлений у контрастні колірні візерунки в холодних та теплих тонах. Ліхтарі, що мерехтять та змінюють колір, спотворюють межі і створюють ілюзію розкриття і розчинення просторів.

За задумом авторів, виставка відображає наш повсякденний досвід під час карантину Covid-19 у 2020 році. Двоїстість світла і темряви, холоду та тепла, циклічний потік інсталяції — це споглядання фізичних відчуттів внутрішнього простору та того, як наше сприйняття може змінюватися через колір, світло та звук.

Бажаєте створити яскраву художню інсталяцію, оновити будь-яке приміщення, додати фарби до інтер'єру? Самоклейні плівки ORACAL 641 — саме те, що потрібно! Придатність до плотерного різання, 59 глянцевих і 59 матових відтінків забезпечують великий потенціал для творчих пошуків. При використанні всередині приміщень термін експлуатації плівки практично не обмежений.

Товари зі статті
Яскраво-жовтий матовий Oracal 641 019, плотерна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Малиновий глянцевий Oracal 641 041, плотерна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Лавандовий матовий Oracal 641 043, плотерна самоклеюча плівка
рулон
-
+