Бутік з акриловим вестибюлем

28.10.2021
Креатив Листові пластики
Час читання 10 хв
Прочитали: 1852
Бутік з акриловим вестибюлем

Архітектурне бюро AMO розробило проект флагманського магазину Off-White, розташованого у Парижі. Off-White Paris займає три поверхи кутової будівлі ХІХ століття. Інтер'єр приміщення уособлює абстрактні інтерпретації паризьких дворів і блошиних ринків.

Ідентичність Off-White втілена в дизайні, що створює серію просторів із різним стилем, які відображають еклектичний характер бренду та його засновника. У магазині є як нейтральні, так і барвисті відтінки, а також контрастні поєднання текстур і кольорів.

Під арками Rue de Castiglione знаходиться головний вхід до магазину — напівкруглий вестибюль із рифленого прозорого матеріалу, проходячи через який відвідувачі потрапляють до зали з жіночою колекцією, оформленою в білих тонах. Прекрасним вибором для подібної конструкції стане прозорий екструдований акрил ALTUGLAS та POLYCRYL® EXTRA. Він добре піддається формуванню і при цьому є абсолютно безпечним для громадських місць: при пошкодженні не утворюються гострі уламки.

По всьому магазину на підлозі додатково розміщені невеликі вітрини та стелажі, щоб створити асоціацію з паризькими блошиними ринками. Висока ступінь прозорості та гарна придатність до формування робить прозорий акрил незамінним й для створення невеликих прозорих дисплеїв.

Екструдований акрил ALTUGLAS та POLYCRYL® EXTRA формується легше ніж литий. Щоб отримати вироби простої форми, наприклад, напівциліндричної, можна помістити лист екструдованого акрилу на опуклу або увігнуту форму, де він прогинається під своєю вагою і набуває її обрисів. Для листів більшої товщини або недостатньо розігрітих листів може знадобитися додатковий тиск за допомогою ракелю або валика. Для більш складних форм використовують вакуумне формування або формування за допомогою матриці та пуансона.

Товари зі статті
Прозорий 100.10000, 10 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
5 018,04 ₴/м2
Сума: 31 069,19 ₴