АКП ECOBOND для вертикального озеленення

26.10.2021
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 2019
АКП ECOBOND для вертикального озеленення

Наш клієнт із Дніпра, «Майстерня зелених стін та дахів», у буквальному сенсі сповнює життям усе, до чого торкається. І використовує у цій надихаючій справі алюмінієвий композит ECOBOND.

Про проект

Вертикальне озеленення давно стало актуальним трендом в архітектурі, ландшафтному дизайні та дизайні інтер'єрів. Зелені стіни з живими рослинами у квартирі чи офісі заповнюють дефіцит природного ландшафту в умовах кам'яних джунглів великих міст. Зелена стіна забезпечує ряд переваг: покращує якість повітря, підвищує рівень вологості, знижує стрес та підвищує здатність до концентрації, привносить незвичайну естетику, додає цінність будівлі.

Особливості проекту

При вертикальному озелененні рослини утримуються в блоках для вертикального озеленення Green Block® з автополивом. «Майстерня зелених стін та дахів» використовує алюмінієві композитні панелі ECOBOND, в яких виробляються отвори, як лицьову поверхню для таких блоків. Кольори панелей підбираються залежно від інтер'єру.

Алюмінієвий композит став оптимальною основою для вертикальних садів, оскільки з ним легко працювати, він добре піддається механічній обробці, гарно виглядає і що важливо, не чутливий до підвищеної вологості, яка завжди супроводжує ділянки озеленення.

Також компанія використовує АКП для обшивки вазонів, щоб зберегти єдиний стиль інтер'єру.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит ECOBOND — сучасний матеріал із великим розмаїттям варіантів застосування. Його успішно використовують як рекламісти (для виготовлення рекламних конструкцій), так і архітектори — для обшивки фасадів та дизайнери інтер'єру — для внутрішнього оздоблення.

Матеріал представлений у різних кольорах та фактурах, може різатися, згинатися та розгинатися, перфоруватися та вальцюватися. При цьому панелі не бояться оточуючого середовища, легко миються і тривалий час зберігають привабливість.

Результат

«Майстерня зелених стін та дахів» запатентувала систему озеленення з використанням композиту. Вертикальні сади мають велику популярність у приватних замовників, дизайнерів житлових, комерційних та промислових приміщень.

Коментар

Анастасія Кочмар, менеджер із продажу, «Майстерня зелених стін та дахів»:

«Ми працювали раніше з нержавійкою, але полишили цей варіант. Із композитом значно простіше, оскільки це більш гнучкий матеріал, при виробництві блоку для вертикального озеленення легше вирізається отвір. І виглядає він ефектніше. Це особливо помітно після обприскування рослин — на кольоровій поверхні залишки є менш помітними. Стіна з касетами із ECOBOND красива навіть без рослин! Можна навіть переплутати систему вертикального озеленення зі стойкою для вина J»

ТОВ «Майстерня зелених стін та дахів»

«Майстерня зелених стін та дахів» займається вертикальним озелененням із 2011 року. Компанія пропонує повний спектр послуг у галузі озеленення інтер'єрів, виробництва зелених стін та ландшафту — починаючи від проекту візуалізації та закінчуючи висаджуванням рослин, а також навчає тонкощам догляду за такими рішеннями.

https://wgwroofs.com/

AVERS

Компанія AVERS є ексклюзивним представником панелей ECOBOND в Україні. На складі завжди є панелі в різних відтінках і фактурах, які можна придбати за доступними цінами від виробника. Також у асортименті AVERS й інші матеріали для реклами, будівництва та дизайну.

Товари зі статті
Hit
Графіт металік RAL7024 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
924,00 ₴/м2
Сума: 6 699,00 ₴
Срібло ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
924,00 ₴/м2
Сума: 8 038,80 ₴