Правила зберігання пластиків

19.03.2019
Корисна інформація Листові пластики
Прочитали: 3149
Правила зберігання пластиків

У компанії АВЕРС ви можете придбати усі види матеріалів для виробництва зовнішньої реклами, зокрема листи пластиків ПВХ, ПК, АБС, САН, ПЕТ різного розміру. Щоб матеріал зберігав свої властивості і технічні характеристики, слід дотримуватися жорстких вимог щодо його зберігання

Загальні вимоги до зберігання пластикових листів:

  • температура повітря не вище +20 °С;
  • відносна вологість в приміщенні не вище 50%;
  • відсутність прямих сонячних променів;
  • відсутність значних перепадів температур і рівня вологості.

Заборонено зберігати листи поряд із джерелами теплової енергії, зокрема батареями опалення, тепловентиляторами, керамічними панелями, іншими нагрівальними елементами.

Бажано зберігати листи пластику в заводській упаковці, яка захищає їх від впливу сонячних променів. Якщо на лист нанесена захисна плівка, її не можна видаляти під час зберігання. Часто це покриття знімають лише після розпилювання і збирання рекламної конструкції.

Тоноване скло на вікнах перешкоджає знебарвленню поверхні. Але якщо матеріал зберігається в природно освітленому приміщенні, у теплу погоду вплив сонячних променів може спричинити незначну деформацію конструкції. Варто уникати цього чинника. Приміщення повинно добре провітрюватися

Великі листи зберігаються на горизонтальних опорах, палетах. Бажано не складати їх один на одного. Можливе зберігання на похилих опорах, але під кутом не менше 70 градусів щодо рівня підлоги.

Особливості зберігання різних видів пластиків

Зберігання різних видів пластиків, що використовуються для виготовлення зовнішньої реклами, має свої особливості.

Полістирол і АБС накопичують внутрішній статичний заряд, який вивільняється під час тертя листів один об одного. Тому вони не повинні стикатися. Працюючи з цими матеріалами, слід дотримуватися простих правил безпеки: використовувати взуття з гумовою підошвою, спецодяг із натуральних тканин, працювати в бавовняних рукавичках.

Стільниковий полікарбонат має численні внутрішні порожнини — стільники, завдяки яким значно зменшується загальна вага конструкції. Але ці порожнини можуть засмічуватися пилом і брудом, тому матеріал зберігається тільки в упакованому вигляді і обов'язково слід використовувати спеціальну клейку стрічку для захисту торців і кутів конструкції.

Розібратися в правилах зберігання матеріалів для виробництва зовнішньої реклами нескладно. Дотримуйтесь простих порад, і зможете зберегти всі властивості продукції протягом тривалого часу. Купити всі види листового пластику можна, звернувшись до представників компанії АВЕРС.

Товари зі статті
Прозорий OCTOPLAN ПЕТ-Г  листовий, 0,5 мм
лист
-
+
233,39 ₴/м2
Сума: 598,06 ₴
Прозорий OCTOPLAN ПЕТ-Г  листовий, 1 мм
лист
-
+
423,47 ₴/м2
Сума: 1 085,14 ₴
Hit
Прозорий OCTOPLAN ПЕТ листовий, 0,5 мм
лист
-
+
185,32 ₴/м2
Сума: 474,88 ₴
Hit
Прозорий OCTOPLAN ПЕТ листовий, 0,7 мм
лист
-
+
243,78 ₴/м2
Сума: 624,69 ₴
Прозорий OCTOPLAN ПЕТ листовий, 1,5 мм
лист
-
+
510,94 ₴/м2
Сума: 1 309,28 ₴
Прозорий OCTOPLAN ПЕТ листовий, 1 мм
лист
-
+
337,74 ₴/м2
Сума: 865,46 ₴
Sale
Hit
Прозорий OCTOPLAN ПЭТ рулонний, 110 мікрон
рулон
-
+
93,01 ₴/м2
86,50 ₴/м2
Сума: 2 371,83 ₴