Призначення очисників для акрилового пластику

20.03.2019
Новинки Акрил (оргскло)
Прочитали: 2257
Призначення очисників для акрилового пластику

Елементи зовнішньої реклами потребують періодичного догляду за допомогою спеціальних комплексних засобів. Саме так можна забезпечити їх тривалу експлуатацію та привабливий вигляд. Компанія АВЕРС пропонує широкий асортимент очисників і поліролей для акрилових виробів.

Основне призначення очисників для акрилу

Акрил — міцний довговічний матеріал, що має безліч позитивних властивостей. Основна його особливість в тому, що у складі немає внутрішніх порожнин, мікропорів, в які проникають різні забруднення, волога, патогенна мікрофлора. Весь бруд, пил накопичуються на поверхні. Тож часто виникає питання, як очистити акриловий пластик.

Акрилові конструкції використовуються на вулиці й страждають від негативних чинників зовнішнього середовища. Миття водою дає лише нетривалий результат: на вологу поверхню пил осідає ще швидше. Згодом вона жовтіє, набуває бурий брудний відтінок. Така зовнішня реклама вже не виконує свої основні функції, не приваблює і не стимулює потенційних клієнтів. Її необхідно змінювати.

Щоб знизити витрати на оновлення подібних виробів, слід періодично використовувати спеціальні очисники для акрилу. Компанія АВЕРС пропонує якісну, безпечну та економною ​​продукцію ALTUGLAS Cleaner.

Основні властивості серії:

  • антистатичний вплив — після обробки на поверхні утворюється найтонша плівка, яка не дає осідати пилу і бруду;
  • комплексне очищення — з акрилових елементів зовнішньої реклами видаляються найдрібніші забруднення;
  • відсутність подряпин — до складу засобів не входять абразивні частки, тому вони не залишають подряпин і інших дефектів.
  • очисники можна використовувати для обробки рекламних конструкцій всередині приміщень, оскільки вони є нешкідливими і не виділяють в атмосферу отруйні речовини.

 

Різновиди і форми очищувачів для акрилу:

  • традиційні рідкі очищувачі. Їх у невеликій кількості наносять на тканинну серветку без ворсу й обробляють усю пластикову поверхню;
  • аерозолі. Більш економні та зручні, тому є дуже популярними. Наносити очищувач можна безпосередньо на акриловий фасад й поступово втирати. Обов'язкова умова — застосування серветок без ворсу, зокрема зі спеціального нетканого полотна.

Очищена поверхня блищить та сяє, зберігаючи привабливий вигляд протягом півроку. Саме з такою періодичністю варто проводити обробку. Однієї упаковки вистачить на кілька разів, тому купувати таку продукцію у надійного постачальника вигідно.

Товари зі статті
Sale
Очисник антистатичний ALTUGLAS Care Cleaner, 1000мл
шт
-
+
1 400,69 ₴
1 330,66 ₴
Сума: 1 330,66 ₴