Пластик для ефективної зовнішньої реклами

19.02.2019
Новинки Акрил (оргскло) Листові пластики
Прочитали: 345
Пластик для ефективної зовнішньої реклами

 

 

 

 

Матеріал для зовнішньої реклами, повинен бути стійким до ударів, УФ-променів, вологи і перепадів температури. Ці властивості мають певні різновиди пластиків. Окрім прекрасних експлуатаційних характеристик, рекламний пластик є дуже естетичним та привабливим. Він може бути будь-якого кольору, прозорим або світлонепроникним, глянцевим або матовим. Компанія АВЕРС пропонує своїм клієнтам чудовий вибір листового пластику для зовнішньої реклами.

Який пластик використовується для рекламних конструкцій

Пластики - це речовини на основі полімерів. Щоб надати їм певні характеристики, або отримати фактурну поверхню, до складу додають спеціальні хімікати, зокрема порошкові або волокнисті наповнювачі: каолін, крейду, монокристалічні та азбестові волокна. В результаті матеріал отримує нові властивості, наприклад, вогнетривкість або надміцність.

Різновиди рекламних пластиків:

 

Акрил

   1. використовується для декорування фасадів, створення вивісок і підсвічених рекламних конструкцій. Показником світлопропускання не поступається склу, водночас є більш легким та пластичним, з нього можна виготовити рекламну вивіску будь-якої форми. Також є безпечним в експлуатації, оскільки при розбиванні не утворюються осколки.

 

Полікарбонат

  1. підходить для виробництва стендів, вивісок, вітрин, світлових рекламних конструкцій. Чудово піддається обробці і формуванню, є міцним, стійким до механічних пошкоджень, зручним для нанесення плівки і фарби.
  2. Листовий та спінений полівінілхлорид (ПВХ) — чудовий матеріал для об'ємних вивісок. Для вуличної реклами краще підходить листовий ПВХ: він є міцним, зберігає насиченість фарб і не знебарвлюється на сонці. Прозорий листовий ПВХ застосовують для створення штендерів, настінних панно.
  3. Стільниковий

поліпропілен

   1. (ПП)  відрізняється малою вагою, стійкістю до механічних пошкоджень і різких температурних перепадів. Вогнетривкий матеріал. Не знебарвлюється під дією ультрафіолету та не вбирає вологу, тому слугує базою для нанесення фарби або плівок.

 

Полістирол

 1. — економічний матеріал для яскравої ефектної реклами. Придатний для трафаретного друку, легко формується і при цьому є дуже міцним. Може бути дзеркальним, матовим, прозорим, кольоровим.

Замовити пластик для найефективнішої реклами

Компанія АВЕРС реалізує різні типи пластику для створення яскравої зовнішньої реклами. Ознайомитися з асортиментом і цінами ви можете у прайс-листі. Доставка здійснюється у всі регіони України.

Повний список офісів і філій представлений на сайті (Контакти).

Скористайтеся послугою «зворотний дзвінок» - менеджер зв'яжеться з вами у будь-який зручний для вас час і допоможе підібрати оптимальний матеріал для реклами вашого бізнесу.

Товари зі статті
Білий KOMAPRINT ПВХ спінений, 10 мм
лист
-
+
Hit
Білий OCTOPLAN ПВХ спінений, 3 мм
лист
-
+
Білий KOMABRITE ПВХ спінений, 10 мм
лист
-
+
Прозорий, 20 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
Білий OCTOPLAN ПВХ спінений, 10 мм
лист
-
+