Аксесуари для дітей із листового ПЕТ

29.10.2021
Застосування матеріалів Листові пластики
Час читання 10 хв
Прочитали: 1919
Аксесуари для дітей із листового ПЕТ

Невеликі прозорі фігурки, наповнені блискучими паєтками, користуються великою популярністю у дітей та дорослих. Їх можна використовувати для виготовлення іграшок, аксесуарів для волосся, ялинкових прикрас, біжутерії, канцелярського приладдя, брелоків, декорування різноманітних заходів, наприклад, весіль та дитячих свят. Зробити такий виріб доволі просто — ділимося невеликими рекомендаціями.

Матеріал

Оптимальний матеріал для виробів — PET. Поліетилентерефталат — це термопластичний поліефір                , який забезпечує значну хімічну стійкість, довговічність та придатність до формування.

ПЕТ схвалений Health Canada, FDA, EFSA та іншими агентствами із охорони здоров'я як безпечний для контакту з продуктами харчування та напоями, тому може використовуватись і для виготовлення дитячих аксесуарів

Переваги аксесуарів, виготовлених із ПЕТ:

  • високий ступінь прозорості (90%);
  • міцність;
  • жорсткість;
  • мала вага;
  • удароміцність;
  • водостійкість;
  • стійкість до грибків, бактерій;
  • доступна вартість у порівнянні з іншими термопластами;
  • широкий діапазон температур, в яких можуть застосовуватися аксесуари (-40°С — +65°С)

Умови обробки

Перед обробкою поліетилентерефталат бажано просушити протягом 2-3 годин. ПЕТ-аксесуари можуть виготовлятися литтям під тиском, видувним та екструзійним формуванням.

Ще одна унікальна особливість ПЕТ полягає в тому, що його можна формувати у холодному стані чи згинати.

PET також добре підходить для механічної обробки — різання, висікання та фрезерування. Для механічної обробки можна використовувати інструменти, які зазвичай використовуються для дерева або металу.

Найпростіший спосіб порізати ПЕТ у невеликих обсягах — використовувати штампи зі сталевою лінійкою. Для такого способу не потрібні особливі навички та обладнання. Достатньо гострого ножа, прикріпленого до дошки з фанери. Найкращий матеріал для різальної матриці — сталь, твердістю 58 hrc за Роквеллом. Також необхідно врахувати усадку (0,3%—0,6%) вирізаної деталі після формування.

Таким чином, навіть в умовах невеликої майстерні з ПЕТ можна виготовити аксесуари та інші дрібні предмети у різних обсягах. Більш детально про методи обробки PET та технічні умови можна прочитати тут або звернутися до менеджерів AVERS за консультацією

Товари зі статті
Прозорий OCTOPLAN ПЕТ листовий, 1 мм
лист
-
+
358,02 ₴/м2
Сума: 917,43 ₴