Малиновий акрил ALTUGLAS для вивіски караоке-клубу

15.02.2022
Кейси Акрил (оргскло)
Час читання 10 хв
Прочитали: 1710
Малиновий акрил ALTUGLAS для вивіски караоке-клубу

Як створити оригінальну вивіску для караоке-клубу, яка привертатиме увагу у будь-якої який час доби? Компанія «ВАРГО ІН», наш партнер із Чернігова, знає точну відповідь: використовувати для її виготовлення акрил ALTUGLAS яскраво-малинового кольору.

Про замовника

Pussy Cat — нічний клуб, який нещодавно відкрився у Чернігові. Тут проходять цікаві івенти, є караоке та ресторан.

Особливості проекту

Для виготовлення фасадної вивіски Pussy Cat у вигляді фігури жінки-кішки компанія «ВАРГО ІН» обрала один із найяскравіших матеріалів у кольоровій лінійці ALTUGLAS — литий акрил із малиновим відтінком. Цей матеріал добре привертає увагу вдень завдяки кольору, красиво і рівномірно світиться вночі.

Акрил ALTUGLAS

Акрил ALTUGLAS випускається в Європі та відповідає жорстким критеріям якості. Красива глянцева поверхня виглядає привабливо у будь-яких проектах: у рекламі, дизайнерських виробах, меблях, торгових та виставкових конструкціях. Матеріал відрізняється стійкістю до навколишнього середовища, міцністю, довговічністю та гарною придатністю до механічної, термічної та лазерної обробки.

Результат

Замовник залишився дуже задоволений вивіскою. Вона виглядає напрочуд ефектно: глянцева поверхня переливається на сонце та гарно блищить під його променями, матеріал привертає увагу як кольором, так і фактурою. М'яке світлорозсіювання забезпечує рівномірне світіння у темний час.

Коментар

Інна, керівник «ВАРГО ІН»:

«Ми розглядали різні матеріали, різні колірні гами та зупинилися на малиновому литому акрилі. Порівняно з екструдованим, литий акрил є міцнішим за рахунок технології виробництва, рівніше світиться, краще у фрезеруванні та лазерному різанні. Рішення стало дуже виграшним. Ми купували цей матеріал із запасом, оскільки плануємо надалі ще застосовувати його в інших замовленнях».

Про РА «ВАРГО ІН»

Рекламно-виробнича компанія «ВАРГО ІН» вже багато років працює у галузі виробництва зовнішньої реклами, інтер'єрного та екстер'єрного оформлення торгових точок. Професійний штат із досвідом роботи понад 20 років та увага до кожного клієнта дає можливість надавати високоякісний сервіс, оперативно виконувати замовлення, ефективно обслуговувати вже існуючі об'єкти.

http://www.vargoin.com/

Про компанію AVERS

Компанія AVERS — український лідер у галузі матеріалів для дизайну, реклами, архітектури. На складі завжди присутній величезний асортимент рішень від провідних світових виробників: акрил, алюмінієві композитні панелі, самоклейні плівки, листові пластики, допоміжні інструменти та багато іншого.

Товари зі статті
Рожевий 100.22007, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 876,19 ₴/м2
Сума: 11 616,43 ₴