АКП ECOBOND для ефектного екзоскелета

15.02.2022
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 1690
АКП ECOBOND для ефектного екзоскелета

Архітектурна студія Horden Cherry Lee спроектувала житловий хмарочос Newfoundland. Будівля розташована на березі Темзи, її добре видно з різних точок міста. Особливість будови — ефектний ромбоподібний «екзоскелет», оздоблений сріблястими панелями.

Незвичайний «екзоскелет» створює wow-ефект і водночас зміцнює будівлю, даючи можливість звести багатоповерхову вежу над тунелем лінії метро. Без нього будівля мала б бути на 30% коротшою.

«Хмарочос розташований у місці, де знаходилися найвидатніші будівлі доку. Наше завдання полягало в тому, щоб відтворити велич сучасним способом, так, щоб будівля відповідала змінному культурному контексту. Діагональна сітка дозволила нам максимально збільшити висоту будівлі в межах авіаційних обмежень і дала динамічне конструктивне рішення з великим естетичним потенціалом для архітектури», — каже Гордон Лі.

Алюмінієві композитні панелі ECOBOND — оптимальний вибір для облицювання висотних будов. Вони мало важать і не обтяжують несучу конструкцію, легко транспортуються і монтуються. Якісна сировина, що використовується у виробництві, та надійна адгезія між шарами алюмінію та полімеру дає можливість різати, фрезерувати, вальцювати, багаторазово згинати та розгинати панелі, створюючи вироби зі складною геометрією. Великий вибір кольорів та фактур ще більше посилює можливості дизайнерів. Панелі є дуже довговічними та не бояться складних атмосферних умов.

Товари зі статті
Sale
Hit
Білий ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
5 975,45 ₴/м2
700,57 ₴/м2
Сума: 5 079,13 ₴