Матування стекла плівкою Oracal 8510

12.08.2019
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Прочитали: 3175
Матування стекла плівкою Oracal 8510

Матове скло з ефектом паморозі виглядає чудово практично в будь-якому інтер'єрі. Водночас воно є й досить практичним: створює затишну конфіденційну атмосферу, розсіює світло. Поговоримо про те, що таке матування скла і як матувати скло простим і недорогим способом.

Як зробити скло матовим

Коли йдеться про те, як зробити скло матовим — тобто, надати йому ефект інею, зробити так, щоб воно розсіювало світло, може матися на увазі кілька технологій: кислотне травлення, піскоструминна обробка, лазерне травлення. Втім, далеко не завжди необхідно застосовувати такі складні процедури. Досить нанести спеціальну плівку — Oracal 8510, яка імітує крижаний малюнок на склі.

Переваги Oracal 8510

Використання плівки для матування має ряд переваг, порівняно з промисловими методами. Ось деякі з них:

  • Елегантний стиль. Матові скляні вироби — прекрасне рішення для елегантного оформлення квартири або офісу, тому його часто використовують професійні дизайнери.
  • Вибір кольорів і фактур. Oracal 8510 пропонує кілька варіантів поверхні (золотисту і сріблясту, крупно-і дрібнозернисту), тому дає простір для дизайнерських маневрів і має пріоритет при виборі того, як зробити скло матовим. А остаточний результат завжди є чудовим.
  • Легкий монтаж і демонтаж. Oracal 8510 — це спеціальна самоклейна плівка, яку можна наносити на будь-яку гладку і чисту скляну поверхню. Вона підходить не тільки для вікон, але і для будь-яких інших скляних поверхонь, скажімо, дверей, перегородок або вітрин.
  • Нанесення плівки не вимагає спеціальних навичок і може здійснюватися непідготовленими людьми в побутових умовах. В Інтернеті можна знайти докладні відеоінструкції та інформацію про те, як наклеїти матову плівку на вікно.
  • Знімається плівка так само легко, як і наноситься. Це є особливо цікавим для маркетологів або рекламістів, оскільки надає можливість часто змінювати дизайн.
  • Конфіденційність. Матовий ефект знижує прозорість скла і приховує те, знаходиться у приміщенні. Це також гарний вихід, якщо необхідно закрити непривабливий краєвид і при цьому не втратити освітленість приміщення.
  • Бажана альтернатива шторам або жалюзі. Вітражна плівка чудово замінює текстильні вироби, виконує сонцезахисну функцію, фільтрує ультрафіолетові промені, блокує сонячне тепло, захищає предмети інтер'єру від знебарвлення і водночас не вимагає регулярного догляду.
  • Бюджетність. Якщо необхідно встановити перегородки або інші скляні конструкції, то використовувати звичайне скло і наносити на нього декоративну плівку, набагато простіше і дешевше, ніж купувати для цього заводське матове скло.
  • Міцність і безпека. Деякі промислові способи матування скла роблять його більш крихким. Використовувати таке скло небезпечно, особливо в місцях скупчення людей. Нанесення плівки підвищує безпеку, знижуючи ризики розбиття.

Отже, використання Oracal 8510 має ряд переваг при виборі технології матування скла. Це зручно, просто і стильно. Менеджери компанії АВЕРС із задоволенням розкажуть про технологічні особливості даної серії і проконсультують, як правильно клеїти матову плівку на скло. Звертайтеся в чат або за телефонами.

Товари зі статті
Sale
Золотий матовий Oracal 8510 095, самоклеюча плівка для декорування скла
рулон
-
+
520,51 ₴/м2
484,07 ₴/м2
Сума: 24 203,50 ₴
Сріблястий Oracal 8510 090, самоклеюча плівка для декорування скла
рулон
-
+
Sale
Золотистий Oracal 8510 091, самоклеюча плівка для декорування скла
рулон
-
+
519,37 ₴/м2
483,01 ₴/м2
Сума: 24 150,50 ₴