Металевий інтер'єр в новому магазині спортивного бренду J.Lindeberg

19.09.2023
Креатив Акрил (оргскло) Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 181
Металевий інтер'єр в новому магазині спортивного бренду J.Lindeberg

Металевий інтер'єр та гнучкі акрилові дзеркала в новому магазині спортивного бренду J.Lindeberg. 

Оскільки підсвідомо більшість людей асоціюють метал в інтер'єрі та дизайні з футуризмом, архітектори нерідко використовують його, щоб підкреслити інноваційність та передові технології брендів та компаній. Завдяки гострому погляду на захопливі контрасти компанія постійно справляє незабутнє враження, і новий магазин, безумовно, нічим не відрізняється. У випадку J.Lindeberg – включення цифрових елементів є однією з його визначальних особливостей. 

Заклад вміло використовує чисті, точні лінії, додаючи елементи кривини та створюючи середовище, яке легко поєднує сучасну естетику з привабливою атмосферою.

Для металевого оздоблення інтер'єру AVERS пропонує металізовані композитні панелі ECOBOND. Маємо кілька дивовижних проєктів наших клієнтів із суцільного внутрішнього оздоблення інтер'єрів композитними панелями. Молочний акрил – популярне рішення для світлової стелі: м'яке розсіювання та однорідне освітлення. Також молочний акрил використано у даному просторі як світлова стіна вітрини.  

Для стінових дзеркальних поверхонь пропонуємо розглянути наші новинки – тонкий дзеркальний акрил POLYCRYL 2 мм та надтонкий акрил 1 мм із клейовим шаром на одній зі сторін.