Молочний та кольоровий акрил ALTUGLAS та POLYCRYL для світлових вивісок

14.08.2023
Кейси Акрил (оргскло) Самоклеючі плівки
Прочитали: 334
Молочний та кольоровий акрил ALTUGLAS та POLYCRYL для світлових вивісок

Молочний та кольоровий акрил ALTUGLAS та POLYCRYL для світлових вивісок – сьогодні показуємо ще одну добірку з робіт нашого багаторічного партнера, компанії «Век Рекламы» з Харкова, що тимчасово переїхала до Кропивницького. 

Комплекс зі світлових вивісок для SportBallBar*Sport Service – масштабна вулична світлова інсталяція плюс традиційна світлова вивіска на фризі з алюмінієвого композиту.

Для лицьового боку літер використовували світлорозсіювальний молочний акрил в комбінації із рекламною плівкою ORACAL 8500

Вивіски для піцерії всеукраїнської мережі IQ Pizza – кольоровий акриловий логотип на основі з молочного акрилу та стандартні світлові літери на фризі. 

Екстерʼєрна вивіска «Grill-Express на Вугіллі» – брендовий елемент із відкритими лампами зроблено зі спіненого ПВХ, а за основу під лампи використано алюмінієвий композит. 

Оздоблення вхідної групи композитними панелями для сервісу заточки інструментів STALEKS та брендування фасаду світловою вивіскою та аплікацією з плівки ORACAL 641

Компанія «Век Рекламы» була заснована в Харкові та після початку повномасштабного вторгнення виробництво зі всіма потужностями було релоковано до Кропивницького. Сьогодні там можна замовити виготовлення світлової або неонової вивіски, інтерʼєрні логотипи, облаштування фасаду та світлові стенди, а також широкоформатний друк. 

Окрім виготовлення зовнішньої та інтерʼєрної реклами, компанія надає послуги з розробки дизайну вивісок та повного оформлення комерційних обʼєктів.