Композитні панелі та прозорий акрил в інтерʼєрі

15.08.2023
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 366
Композитні панелі та прозорий акрил в інтерʼєрі

Студія архітектури та дизайну інтер’єру El Departamento розробила яскравий редизайн для бутика оптики PJ.Lobster у Барселоні. Усі меблі та предмети декору виконані на замовлення. Принцип проєкту – мінімалізм із текстурою та мʼякий хай-тек. В інтерʼєрі ми спостерігаємо мінімум прикрас та деталей, що компенсується широкою різноманітністю текстур на стінах, стелі та підлозі. 

Високотехнологічний характер простору підкреслюється металевими полицями. Центральний предмет бутика – стійка, що виконує і роль шафки, і демонстраційної вітрини – привертає увагу своєю яскравістю і контрастом глянцю із грубою фактурою стін. Груба матеріальність із помітною та неправильною ліпниною стає головним героєм простору. 

Відтворити предмет меблів з глянцевим корпусом та з мʼякими кутами можна за допомогою композитних панелей ECOBOND. Композит відмінно вальцюється і набуває округлих форм. Акуратні краї торців можна зробити з лицьової поверхні панелі, вибравши серцевину на ширину торця, або зігнути краї панелі під кутом 45 градусів за допомогою фрезерування. 

Продовженням глянсового мотиву є плоска акрилова люстра над острівцем. Її можна зробити з листа прозорого акрилу, матованого світлорозсіювальною білою плівкою Oracal 8500 010.

Кожна із зон була ретельно вивчена та розмежована, щоб обслуговувати кожного клієнта індивідуально: від демонстрації продуктів до найінтимнішої зони, присвяченої примірці окулярів. 

Усі згадані в тексті матеріали можна знайти в інтернет-магазині avers.ua. Якщо хочете зробити замовлення якнайшвидше – напишіть нам у приватні повідомлення, менеджер надасть Вам вичерпну консультацію з вартості, наявності та термінів доставлення кожного з матеріалів.

Товари зі статті
Білий матовий Oracal 8500 010, світлорозсіювальна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Hit
Прозорий, 5 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 581,78 ₴/м2
Сума: 9 890,08 ₴
Глянець зелений PANTONE377C ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
937,86 ₴/м2
Сума: 7 151,18 ₴