Надувне ліжко в авто

20.08.2021
Застосування матеріалів Човнові матеріали
Час читання 10 хв
Прочитали: 2261
Надувне ліжко в авто

Під час пандемії подорожі на далекі відстані в автомобілях стають ще більш актуальними: замість авіаподорожей за кордон, тепер обираємо автомобільні тріпи країною. Під час зупинок гарним рішенням може стати надувне ліжко в авто. За його допомогою легко підвищити загальний комфорт поїздки, якщо поруч відсутні готелі. Конструкція ліжка досить проста, матеріал для його виробництва — міцні ПВХ-тканини BOATEX, які завжди присутні на складі AVERS.

Вимоги до надувних ліжок

На ринку представлений великий вибір різноманітних моделей. Ключові чинники при виборі:

  • Зручність. Ідеальний варіант, коли спати в машині так само комфортно, як і у власній спальні. Щоб було зручно спати в машині, ліжко повинне бути виготовлене ​​з м'яких матеріалів. Це одна з причин, з яких ПВХ-тканини активно використовуються для пошиття автоліжок.
  • Герметичність. Ще один важливий чинник для надувного ліжка в авто — це здатність утримувати форму і пружність протягом тривалого періоду. Кращі з них здуваються менш ніж на 5% протягом 12 годин. BOATEX можна зшити\склеїти\зварити так, що через шви не виходитиме повітря.
  • Довговічність. Надувний матрац у машину повинен бути виготовлений з першокласних матеріалів, які витримають як випробування часом, так і користувачів із великою вагою.
  • Розмір і форма, які підходять під конкретний автомобіль

Чому тканини BOATEX чудово підходять для пошиття ліжка в авто

Крім прямого призначення — пошиття човнів — надміцні тканини BOATEX 2500 Double Wall використовуються виробниками матрасів і автомобільних ліжок, і ось чому:

  • ПВХ-тканини легко чистити і обслуговувати, вони не бояться бруду і грибка.
  • Стабільні розміри. Ліжка з BOATEX прекрасно тримають форму, залишаючись герметичними.
  • Міцність. Тканини BOATEX відрізняються посиленою міцністю і придатні для дуже інтенсивної експлуатації при різних температурах.
  • Дизайнерське і конструкторське розмаїття. Тканини BOATEX можна зшивати і зварювати, тому з них легко виготовити ліжко індивідуального розміру з прорізами під конкретний автомобіль. Великий вибір привабливих відтінків дає можливість виробляти яскраві вироби, які підходять під інтер'єр автомобіля.
  • Екологічність. Матеріал не має неприємних запахів і може безпечно використовуватися всередині приміщень.

Таким чином, тканини BOATEX — універсальне рішення для пошиття надувного автомобільного ліжка. Хочете більше дізнатися про тканини BOATEX, акції та знижки на цей матеріал, отримати професійні рекомендації щодо його застосування? Телефонуйте менеджерам або пишіть у чат.                          

Товари зі статті
Sale
Сірий BOATEX човнова тканина 610 г/м2
рулон
-
+
158,48 ₴/м2
134,71 ₴/м2
Сума: 16 838,75 ₴
Sale
Синій BOATEX човнова тканина 650 г/м2
рулон
-
+
168,42 ₴/м2
151,58 ₴/м2
Сума: 18 947,50 ₴