Елітні вітрини

19.08.2021
Креатив Акрил (оргскло) Листові пластики
Час читання 10 хв
Прочитали: 1925
Елітні вітрини

Наш сьогоднішній матеріал в рубриці «Креатив» надихає на пошук елегантних рішень для оформлення ритейлу. (Спойлер — листовий ПЕТ OCTOPLAN і прозорий акрил — якраз те, що потрібно).

Американський музикант Френк Оушен запустив власний бренд розкішних аксесуарів Homer. Колекція включає вишукані ювелірні вироби, а також шовкові шарфи, виготовлені вручну. Придбати вироби можна тільки в недавно відкритому магазині.

Бутік Homer розташований в Ювелірному районі Манхеттена. Білі фактурні вітрини декоровані зображенням зелених шкатулок для коштовностей із відбитками інопланетних фігур, подібних до тих, що зображені на підвісках всієї колекції. На одній зі стін зображений шовковий шарф. Яскраві, виразні кольори цього магазину, як і представлені в ньому експонати, нагадують футуризм 90-х і початку 2000-х років.

Прозору вітрину зі складною поверхнею легко виготовити з використанням листового поліестеру OCTOPLAN Матеріал прекрасно піддається формуванню, зберігаючи прозорість, що дозволяє надати вітрині футуристичну кривизну.

Ну а кристально прозорий акрил зі стильною глянцевою поверхнею — ідеальний вибір для створення красивих підставок під елітні прикраси.

Товари зі статті
Hit
Прозорий OCTOPLAN ПЕТ листовий, 1 мм
лист
-
+
399,34 ₴/м2
Сума: 1 023,31 ₴
New
Прозорий 160.10000, 50 мм ALTUGLAS акрил блок
лист
-
+
24 891,10 ₴/м2
Сума: 59 738,64 ₴