Надувні гірки для яхт

20.06.2023
Застосування матеріалів Човнові матеріали
Прочитали: 483
Надувні гірки для яхт

Надувна гірка – ще один вид літнього атракціону, виготовленого з човнової тканини, який легко монтується до яхти, чудово зберігається в чохлі в очікуванні наступного сезону та приносить максимальне задоволення як для дітей, так і для дорослих. 

Човнова тканина BOATEX придатна для створення надувних виробів великих розмірів і може витримувати постійне навантаження, добре тримає повітря та не пропускає воду крізь шви. Не спостерігається помітне температурне розширення тканини під впливом нагрівання на сонці або навпаки – від контакту з холодною водою, тому вироби стабільно тримають геометрію і не провисають, поверхня виробу залишається пружною. 

Армована човнова тканина стійка до впливу моторної оливи та бензину, не схильна до гниття чи впливу ультрафіолетового випромінювання, що особливо важливо влітку на відкритій воді.

Для виготовлення надувних гірок можна використовувати менш щільні тканини, на відміну від надувних човнів, наприклад тканину BOATEX щільністю 800 г/м.кв

Комбінуючи тканини різної товщини, можна створювати різні за конструкцією гірки, з дрібними деталями, надувними бильцями тощо. 

В асортименті AVERS наявні тканини шириною до 2,5 метрів, що дає можливість створення великих виробів без зайвих швів. 

Більше інформації щодо характеристик та вартості різних видів човнової тканини можна отримати в наших менеджерів. Актуальні контакти – в меню сайту.