Надувний скеледром для відпочинку на воді

19.06.2023
Застосування матеріалів Човнові матеріали
Прочитали: 472
Надувний скеледром для відпочинку на воді

Доволі популярний вид водних атракціонів в Канаді та приморських країнах Європи, і поки ще не отримавший достатньої популярності в наших широтах. Так звані надувні стіни для скелелазіння для облаштування суперяхт, мають на меті організацію активного відпочинку на воді. До речі, встановлювати такі стіни можна не лише на яхтах, а у будь-яких водоймах, де за опору можна використовувати або металеві каркаси, або круті вертикальні схили озер та морського узбережжя. 

З чого зроблені надувні атракціони. Основою є човнові тканини різної щільності – вибір матеріалу залежатиме від очікуваних навантажень та розмірів. Нерідко комбінують тканини різної щільності, де елементи, що не беруть на себе навантаження, можна виготовляти з найлегшої тканини BOATEX 610 г/м.кв. А основу – з щільнішого матеріалу типу BOATEX 900 або 1100 г/м.кв. 

На фото можна помітити, що надувні стіни для скелелазіння оснащенні безліччю фурнітури, типу кілець та гачків, що тримають страхувальні мотузки й канати; опори для рук та ніг. Частини човнової тканини зшивають за допомогою зварювання або склеювання: при цьому шви виглядають акуратно і зʼєднані між собою дуже міцно. 

Серед інших характеристик:

  • висока стабільність розмірів, що є вкрай важливою для надувної споруди, тим паче – вертикальної;
  • стійкість до впливу зовнішнього середовища, навіть такого агресивного як поєднання постійного контакту з водою та пекучим сонцем; 
  • стійкість до появи грибків, цвілі та плісняви. 

Більше інформації щодо характеристик та вартості різних видів човнової тканини можна отримати в наших менеджерів. Актуальні контакти – в меню сайту. 

Товари зі статті
Sale
Червоний BOATEX човнова тканина 1100 г/м2
рулон
-
+
329,68 ₴/м2
293,42 ₴/м2
Сума: 22 740,05 ₴
Білий BOATEX човнова тканина 610 г/м2
рулон
-
+
162,86 ₴/м2
Сума: 20 357,50 ₴
Hit
Чорний BOATEX човнова тканина 900 г/м2
рулон
-
+
287,26 ₴/м2
Сума: 29 300,52 ₴