Надувний плавучий гамак

18.06.2021
Застосування матеріалів
Час читання 10 хв
Прочитали: 2148
Надувний плавучий гамак

У літню пору бажання відпочити біля водойми стає все дедалі актуальнішим. Плаваючі гамаки — ідеальний спосіб. Вони дозволяють тривалий час перебувати безпосередньо у воді, поринаючи у світ комфорту і релаксу. При цьому можна перебувати у найбільш комфортній температурній зоні, якщо враховувати той факт, що поверхня водойми прогрівається найкраще. Герметична і міцна човнова тканина ПВХ BOATEX 650 г/м2 якнайкраще підходить для виготовлення подібних виробів.

Різновиди гамаків

Є два основних типи плаваючих гамаків: «відкриті» і «закриті». Відкриті плаваючі гамаки мають надуті подушки на обох кінцях, які дозволяють використовувати підголівник і підставку для ніг, але ніщо не буде підтримувати руки користувача. Закритий плаваючий гамак надутий із усіх боків, що дозволяє спиратися руками на бічні сторони. Відкриті моделі зазвичай є дешевшими і універсальнішими щодо положення тіла.

Крім того, гамаки можуть мати ще інші відмінності, на які необхідно звернути увагу як при виробництві, так і при купівлі:

  • Довжина. Немає необхідності купувати гамак, довжина якого повністю відповідає зросту користувача, оскільки ноги звисають за подушку і занурюються у воду. Однак гамак і не повинен бути занадто коротким, оскільки ноги будуть звисати занадто сильно. Оптимально, якщо він коротше не більше, ніж на 30 см.
  • Вантажопідйомність. Середня вага, на яку розраховано більшість плаваючих гамаків становить приблизно 100 кг, однак можна виготовити і потужніші моделі, використавши більш ємкі балони.
  • Кольори. Веселі та яскраві кольори — частина дизайну. Завдяки широкому асортименту тканин щільністю 650 г/м2 обрати щось підходяще під стиль басейну — не проблема.
  • Різні опції. Деякі гамаки забезпечені затискачами або гачками збоку. Вони дозволяють прив'язати мотузку або до іншого гамака, або до краю басейну. Гамаки закритого типу можуть мати підстаканники, що дозволяє користувачеві ще більше залишатися у воді без необхідності виходити.
  • Експлуатація. Надувні гамаки з армованої вінілової тканини прослужать не один рік, оскільки човнові тканини BOATEX розраховані на високі навантаження байдарок для гірських річок і агресивну морську експлуатацію.

Купити човнову тканину ПВХ BOATEX = зробити ідеальний вибір

Човнові ПВХ-тканини — сучасний матеріал, який прекрасно витримує високі навантаження. З нього можна без проблем створювати будь-які надувні вироби, призначені для інтенсивної експлуатації.

Хочете купити тканину ПВХ для човнів з максимальною довговічністю? BOATEX підійдуть ідеально. Вони зберігають еластичність при високих і низьких температурах. Виріб залишається привабливим і не втрачає форму і герметичність навіть після тривалого використання, в тому числі в морській воді. Після сезону гамак досить легко очищається, сушиться і складається. У здутому вигляді гамаки практично не займають місця.

В асортименті BOATEX великий вибір кольорів і відтінків, що відкриває простір для креативу дизайнерам і маркетологам. Крім того, є можливість брендувати поверхню.

Ще одна важлива перевага, яку забезпечує ПВХ-тканина для човнів BOATEX, — ціна. Гамаки, як і будь-яка інша розважальна продукція, виходять доступними для звичайних користувачів.

У компанії AVERS можна купити матеріал ПВХ для човнів BOATEX, а також тентові та банерні тканини цього виробника. Хочете дізнатися докладніше про особливості кожної лінійки? Звертайтеся за консультацією до менеджерів — у чат або за телефоном.