Водний атракціон-катапульта

21.06.2021
Прочитали: 2137
Водний атракціон-катапульта

У пандемію туристично-розважальний напрямок зазнає істотні втрати. Компанії, пов'язані з даною галуззю, прагнуть залучити більше клієнтів, поліпшити сервіс, розширити асортимент послуг. Водні атракціони стають особливо актуальними у теплу пору року, а водна катапульта — проста у виготовленні і досить бюджетна. Робоча ідея, щоб урізноманітнити парк розваг і дозвілля у яхт-клубах, дитячих таборах і турбазах, розташованих біля відкритих водойм.

Що це таке

Водна катапульта — захопливий водний атракціон. Він представляє собою величезний барвистий повітряний мішок, на який діти і дорослі можуть стрибати з високих платформ або палуб яхти. Мета стрибка — підкинути людей, що знаходяться на мішку, якомога вище у повітря і пірнути в воду.

Встановити атракціон дуже просто: необхідно розгорнути виріб, 6-10 хвилин надувати компресором, встановити на воді, прикріпити до яхти або іншого важкого, зафіксованого на місці предмета.

Вимоги до матеріалів

Процес виготовлення катапульти не є складним для компаній, що спеціалізуються на виробництві батутів та інших надувних атракціонів. Важлива умова — вибрати надійний матеріал, який буде досить міцним і водночас легким, привабливим і довговічним.

Човнові тканини BOATEX — ідеальний матеріал для подібних виробів:

  • Матеріал відрізняється міцністю. Катапульта зможе витримувати суттєві навантаження і стрибки людей із різною вагою.
  • Надувна катапульта з ПВХ-тканини є досить безпечною.
  • Тканини BOATEX зберігають стабільність розмірів, вироби прекрасно тримають форму, не розриваються і не розтягуються.
  • Герметичність, фізичні властивості матеріалу не змінюються при експлуатації у різних умовах, чи то сонце, холод або морська вода, міцність і еластичність зберігаються довгі роки.
  • Після сезону виріб можна здути, в складеному вигляді атракціон є досить компактним. Наприклад, виріб розміром 6 x 2,5 м згортається до формату 70 х 40 см. Човнова тканина добре витримує сезонне зберігання.
  • У асортименті BOATEX представлені різні яскраві відтінки, тому атракціони будуть виглядати привабливими. Додатково виріб можна брендувати, наприклад, за допомогою самоклейних плівок або трафаретного друку.
  • Матеріал є придатним до склеювання і зварювання, що істотно спрощує і прискорює виробничий процес.

Для виготовлення водної катапульти фахівці AVERS рекомендують використовувати тканини щільністю 650-800 г/м2. Можна комбінувати тканини різної щільності, виготовивши нижню частину з більш цупкої, а верхню, відповідно, з більш легкої.

Таким чином, водна катапульта — прекрасне рішення для відпочинку на прісних і солоних водоймах, а сучасні човнові тканини BOATEX — оптимальний варіант для її виготовлення. Широкий асортимент таких тканин завжди присутній на складі AVERS. Хочете ознайомитися зі зразками, отримати технічні рекомендації або обмінятися креативними ідеями щодо застосування цього матеріалу? Звертайтеся до менеджерів у чат або за телефонами.