Неонові вивіски з використанням прозорого акрилу POLYCRYL

27.06.2022
Кейси Акрил (оргскло)
Прочитали: 2318
Неонові вивіски з використанням прозорого акрилу POLYCRYL

Неонові вивіски на прозорому акрилі – гарний спосіб акцентувати на яскравих елементах, при цьому можливість помістити вивіску в будь-який контекст завдяки відсутності фону. Наш постійний партнер, львівська компанія Manific Decor, вже 5 років поспіль займається виготовленням неонових вивісок. 

Задля відмінної якості неонових виробів в компанії використовують власну технологію для виробництва: потовщений прозорий акрил товщиною 5 мм POLYCRYL в якості основи, на який методом фрезерування наноситься майбутній малюнок або напис, а потім гнучкий світлодіодний неон укладається в ідеально зроблену виїмку. 

На виробництві принципово не використовують метод склеювання неонової трубки з акрилом, пояснюючи це тим, що ручне нанесення клею гарантовано не даси ідеального малюнку (контуру, форми), не кажучи про можливе забруднення основи. А от інтегрований в акрил неоновий напис служитиме довго й виглядає відмінно. 

Необхідність фрезерування також диктує вибір акрилу. На листі в 3 мм підготувати якісний жолобок доволі складно, хоч такий лист і буде дешевшим. Плюс для масштабної конструкції, наприклад від 1 метра по одній зі сторін, акрил в 3 мм надто тонкий, конструкція виходить хлипкою, “гуляючою”. Про ризики доставлення такої вивіски поштовим сервісом теж варто пам'ятати, адже акрил доволі крихкий матеріал. На жаль, деякі компанії, щоб зменшити вартість виробництва, використовують клей та тонкий акрил в 3 мм. 

Чим більша площа виробу, тим товщою повинна бути основа. Для масштабних вивісок можна використовувати й 10-мм акрил, питання лише у вартості виробництва, але на іншому шальку терезів в цьому випадку довговічність.   

Manific Decor – це компанія, що займається виготовленням під замовлення предметів декору для дому, офісу та громадського простору, а також рекламних вивісок, інформаційних табличок, що оформлені в індивідуальному стилі під замовника, та інших виробів для рекламної комунікації.  

Товари зі статті
Прозорий, 10 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
4 326,42 ₴/м2
Сума: 27 050,94 ₴
Прозорий, 5 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 944,60 ₴/м2
Сума: 12 158,61 ₴