Незвичайний термінал

27.04.2021
Новинки
Прочитали: 2093
Незвичайний термінал

Архітектурна фірма Grimshaw виграла конкурс на будівництво терміналу в аеропорту Шеньчженя (Китай). Насамперед будівля вирізняється своїм органічним підсвіченим дахом. Основою для ефектного дизайну послужили мангрові дерева — важливий символ для жителів міста.

Проектантів Grimshaw надихає перенесення геометрії та форм із природи в архітектуру. Саме цей підхід застосували до генерального плану і дизайну терміналу. Дизайн споруди характеризується широкими колонами і хвилястим рельєфом даху. Він нагадує мангрові дерева. За словами архітекторів, це дерево має важливе значення для Шеньчженю, а також є одним із найефективніших поглиначів вуглецю на планеті.

Зони прибуття і відправлення, а також пересадкові вузли всередині терміналу освітлені природним світлом і заповнені широкими колонами, що нагадують коріння дерев.

Ваш новий проект вимагає великого потоку природного світла? Рекомендація AVERS — монолітний полікарбонат POLICAM. Це дуже міцний матеріал із високим ступенем прозорості. Він прекрасно підходить для місць із великим потоком людей. Його практично неможливо розбити, використовуючи ручні інструменти, або пошкодити атмосферними опадами.