Сучасний дизайн маріупольської ЛШМД

28.04.2021
Кейси Акрил (оргскло)
Прочитали: 2073
Сучасний дизайн маріупольської ЛШМД

У будь-яких лікарнях присутня особлива атмосфера, і дизайн інтер'єру може вплинути на неї на краще або на гірше. Найчастіше лікувальні заклади асоціюються з різкими запахами, заплутаними проходами і похмурою обстановкою. Завдяки державним програмам фінансування багато лікарень сьогодні прагнуть це змінити і дедалі частіше приділяють належну увагу дизайну інтер'єрів. Використання сучасних матеріалів — акрилу і самоклейних плівок — дало можливість рекламному агентству «Лайм» із Маріуполя зробити інтер'єр міської лікарні швидкої допомоги стильним і доброзичливим, а навігацію — інтуїтивно зрозумілою.

Про замовника

Маріупольська ЛШМД вимагала капітального ремонту, оскільки існуючих потужностей було недостатньо для обслуговування хворих. Необхідно було розмістити сучасне обладнання, щоб надавати якісніші послуги. На базі лікарні був відкритий новий кардіо-судинний центр із передовим обладнанням і комфортними палатами. Дизайн інтер'єру також зазнав істотних змін.

Особливості проекту

При оформленні коридорів і палат лікарні дуже важливо раціонально використовувати простір. Згідно з побажаннями замовника, елементи декору мали бути стильними та функціональними. Так щоб пацієнти могли відчувати себе затишно, а грамотна навігація дозволяла краще орієнтуватися і швидше шукати необхідне приміщення — що в умовах лікарні може мати критичне значення. Ще одна вимога — наочні і доступні інформаційні стенди.

Дизайн інтер'єру — від розробки і до реалізації — виконувало рекламне агентство «Лайм». Ідеальним матеріалом, який дозволив задовольнити всі вимоги, став акрил різних серій. Цей матеріал прекрасно виглядає, із ним зручно працювати, можна вирізати навіть дуже дрібні деталі.

Саме з білого, чорного, червоного і прозорого акрилу були виконані інформаційні стенди, елементи декору на стінах, навігація, підставки для карт пацієнтів біля палат, а також вхідна група і зовнішня вивіска.

Переважно з акрилу вирізалися літери і зображення і наносилися на підкладку з акрилу іншого кольору. Також в деяких місцях для нанесення інформації на акрил використовувалася самоклейна плівка та прямий УФ-друк. Для монтажу декору на стіну використовувався двосторонній скотч, що дозволило істотно спростити і прискорити роботи.

Акрил Polycryl

Акрил — прекрасний сучасний матеріал, який чудово виглядає. В асортименті представлені листи різної товщини і з різним оздобленням поверхні, включаючи різні відтінки, дзеркальну і металізовану поверхні. Це, а також придатність до термоформування і лазерної обробки, дозволяє реалізовувати будь-які дизайнерські ідеї. При цьому міцний і довговічний матеріал легко очищається, не боїться складних умов експлуатації.

Результат

Оформлення внутрішніх приміщень маріупольської ЛШМД вийшло дуже привабливим і ефектним. Очікування замовника повністю виправдалися і успішна співпраця з РА «Лайм» триває.

Коментар

Яна, РА «Лайм»:

«В даному проекті альтернатив акрилу не було. Тільки цей матеріал так гарно виглядає і підходить для всіх елементів інтер'єру, які передбачав дизайн. При цьому він є дуже універсальним, тому легко витримувати єдиний стиль у дизайні різних відділень».

Про компанію «Лайм»

Рекламне агентство «Лайм» працює вже більше 10 років. Компанія виконує повний спектр робіт, пов'язаних із рекламою та інтер'єрним дизайном. Великий досвід, штат професіоналів, парк високотехнологічного обладнання дозволяє реалізовувати найсміливіші задумки замовників.

https://www.instagram.com/reklama_lime/

Про AVERS

Компанія AVERS — український лідер у галузі матеріалів для реклами, дизайну та архітектури. Потрібно комплексне рішення для конкретних завдань? Звертайтеся до наших менеджерів за консультацією у чат або за телефонами:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 240 4533

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 5590