Сучасні дзеркальні матеріали в інтер'єрі та рекламі

26.04.2021
Новинки
Прочитали: 2486
Сучасні дзеркальні матеріали в інтер'єрі та рекламі

Декоративне дзеркало в інтер'єрі — один із найбільш функціональних інструментів, який додає візуальний інтерес до приміщення. Вони дозволяють збільшити кількість світла, що потрапляє в кімнату, візуально розширити межі приміщення. Світлоповертальні поверхні зустрічаються й у різних рекламних виробах. Однак традиційні дзеркала мають ряд недоліків — важка вага, складна обробка і очищення. Прекрасна альтернатива — сучасні дзеркальні матеріали.

Декор дзеркалами в інтер'єрі

Сьогодні функція дзеркал є значно ширшою, ніж перевірка зовнішнього вигляду. Дзеркала різних стилів, форм і розмірів застосовуються для декорування квартир, офісів і громадських закладів.

Серед поширених варіантів залучити дзеркала до інтер'єру:

 • дзеркальні двері. Роблять кімнату і більшою, і яскравішою, приховують іншу кімнату або шафу.
 • Перегородки пропонують більше усамітнення в різних зонах, що є особливо актуальним для маленьких квартир.
 • Кухонний фартух. Дозволяє світлу відбиватися при виконанні кухонних завдань.
 • Декоративний акцент. Оригінальні дзеркала в інтер'єрі — ідеальний спосіб акцентувати увагу на цікавому декоративному елементі, скажімо, старовинній вазі або оригінальній люстрі.
 • Самостійний елемент декору. Незвичайні дзеркала в інтер'єрі мають різні стилі і форми, які добре поєднуються з різними темами дизайну.

Крім того, дзеркала активно використовуються в інтер'єрі комерційних приміщень, наприклад, танцювальних і спортивних студій. Також варто згадати оформлення фотозон, подіумів, декорування розважальних комплексів.

Дзеркальні матеріали у рекламі

Дзеркальні поверхні також є вельми популярними і серед рекламістів завдяки вражаючим візуальним ефектам. Дзеркальні полімери дозволяють створювати вироби складних форм, а друковані технології — наносити на них зображення.

Застосування дзеркал у рекламі:

 • вивіски;
 • світлові короби;
 • сувеніри;
 • торговельні дисплеї та меблі;
 • виставкові конструкції та стенди;
 • преміальне пакування, футляри;
 • друковані матеріали, наприклад, візитівки

Альтернатива традиційним дзеркалам

У багатьох згаданих випадках застосування в інтер'єрі традиційних дзеркал є практично неможливим. У 2021 для створення дзеркал можна застосовувати більш сучасні та технологічно досконалі матеріали:

   • Дзеркальний ударостійкий полістирол. Лист із ударостійкого полістиролу, ламінований металізованою поліефірною фольгою, призначений для використання в приміщенні та підходить для різних застосувань, включаючи торговельні конструкції, невеликі предмети декору, іграшки. Це один із найбільш бюджетних варіантів і може використовуватися там, де не так важлива площинність і точне відображення, наприклад, у фотозоні.

 

Акрилове дзеркало

 • в інтер'єрі пропонує більш точне відбиття, тому може використовуватися в фітнес-залах, магазинах. Мала вага дозволяє легко транспортувати і створювати конструкції великого масштабу. Також дзеркальний акрил прекрасно підходить для яскравих рекламних вивісок і об'ємних літер. Якщо йдеться про великі акрилові дзеркала в інтер'єрі, то може знадобитися встановлення на жорсткішу поверхню.
 • Алюмінієвий композит ECOBOND із дзеркальною поверхнею створений для складних умов експлуатації. Тому стане прекрасною заміною дзеркал у ванних, кухнях, ресторанах і торгових центрах. Прекрасна площинність дзеркальної поверхні — ще одна перевага такого матеріалу.

Важлива особливість сучасних полімерів — придатність до фрезерної і лазерній обробки, що істотно розширює можливості дизайнерів. Крім того, вони мало важать, не б'ються, є безпечними для громадських місць і дитячих кімнат, не вимагають складного догляду, можуть додатково декоруватися за допомогою друку і самоклейних плівок.

Компанія AVERS пропонує різноманітні варіанти світлоповертальних матеріалів. Бажаєте підібрати оптимальне рішення? Звертайтеся у чат або за телефонами до менеджерів.