Незвичайне зонування

07.07.2021
Креатив Акрил (оргскло)
Час читання 5 хв
Прочитали: 2086
Незвичайне зонування

Китайська архітектурна фірма LUO Studio розробила дизайн-проект для книгарні Mumokuteki Concept у Пекіні. Цікава особливість інтер'єру — напівпрозорі стіни з акрилу, що обертаються та дозволяють зонувати простір.

Mumokuteki Concept площею 479 м2 розташований у підвальному приміщенні. Тут продаються книги, а також предмети дизайну, квіти, їжа і кава.

Система з п'яти обертових акрилових перегородок на коліщатках допомагає створити адаптований торговий простір, в якому також можна проводити заходи і виставки. Перегородки вільно повертаються або фіксуються під будь-яким кутом: якщо встановити їх перпендикулярно до входу, створюється один довгий безперервне простір. Коли панелі розташовані паралельно до входу, книжковий магазин Mumokuteki ділиться на кілька незалежних частин, і створюється відчуття глибини.

Перегородки з акрилу важать 2,5 рази менше, ніж скляні, при цьому зберігається прозорість і звукоізоляція всередині зони. У панелях створена сітка отворів, що дозволяє вставити дерев'яні дюбелі і покрити їх металевими полицями для демонстрації книг і предметів. Таке рішення дозволяє ще більше збільшити варіативність і гнучкість простору.

Використання акрилу з приємною «оксамитовою» поверхнею дозволило зробити інтер'єр «теплішим». Такий матеріал викликає приємні візуальні і тактильні відчуття.

Хочете зонувати офісне або торгове приміщення? Рекомендація AVERS — прозорий глянцевий або матовий акрил. Міцність і жорсткість матеріалу дають можливість створювати панелі великого розміру без додаткового зміцнення. Оргскло не б'ється, тому може безпечно використовуватися в громадських місцях. Приваблива поверхня вписується в інтер'єр будь-якого стилю. А акрил із матовою поверхнею має здатність приховувати дрібні подряпини і відбитки пальців, що збільшує довговічність конструкції. 

Товари зі статті
Прозорий сатин 145.10000, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
2 059,07 ₴/м2
Сума: 12 748,73 ₴
Синій сатин 145.13040, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
2 162,35 ₴/м2
Сума: 13 388,19 ₴