Новорічні сувеніри та ялинкові іграшки з дзеркального акрилу

02.12.2020
Корисна інформація Акрил (оргскло)
Прочитали: 2306
Новорічні сувеніри та ялинкові іграшки з дзеркального акрилу

Початок зими — час купувати святкові сувеніри, готувати подарунки і, звичайно ж, обирати декор для робочого і домашнього простору. Різноманітні скляні іграшки та гірлянди — прекрасний вибір. Однак, є більш стильна і практична альтернатива. Вироби з небиткого дзеркального акрилу доступні в різних формах і розмірах, чудово виглядають і підходять для будь-якого віку. З такими прикрасами дітей легко залучити до декорування. Крім того, найчастіше акрилові іграшки є дешевшими, тому їх можна придбати в більшій кількості.

Про дзеркальний акрил

Дзеркальні поверхні — прекрасне рішення практично для будь-якого інтер’єру. Як великі, так і маленькі вироби можуть служити гарним акцентом, візуально розширювати простір, додавати святковий настрій і нотки розкоші.

Акрил із дзеркальним оздобленням POLYCRYL Mirror — значно краще, бюджетне та безпечне рішення. Листи такого акрилу є легкими, міцними та гнучкими, що дає набагато більше можливостей і водночас дозволяє заощадити гроші. Він є дуже довговічним, не б’ється, стійкий до помутніння. Поверхню можна підтримувати в чистоті за допомогою м’якої тканини, чистої води, а також невеликої кількості домашнього мийного засобу — ніяких сильнодіючих хімікатів або мочалок не потрібно.

Іграшки та декор із дзеркального акрилу в 5 разів міцніше виробів зі скла. Тому, коли йдеться про комерційні будівлі, наприклад, школи, дитячі садки, торговельні центри, офіси, де безпека має першочергове значення, акрилові вироби є найкращим варіантом.

Акрил не тільки гнучкий і ударостійкий, але і неймовірно легкий. Листи важать приблизно вдвічі менше скла, що спрощує доставку та встановлення матеріалу.

Переваги сувенірів та іграшок із дзеркального акрилу

Придатність до формування та лазерної порізки, а також доступна вартість істотно розширює галузі застосування акрилу в порівнянні з традиційним дзеркалом. Це прекрасний вибір для найрізноманітніших сувенірних виробів вибагливих форм із дрібними деталями. Сильні сторони таких сувенірів:

  • дзеркальна поверхня чудово доповнює підсвічені гірлянди, підкреслюючи пишне святкове оздоблення;
  • приємна вартість;
  • безпека для дітей і дорослих;
  • довговічність, мінімальний ризик поломки;
  • можливість виготовлення іграшок і сувенірів за індивідуальним замовленням;
  • доступна персоналізація методом гравіювання

Іграшки та набори іграшок, виготовлені за індивідуальним дизайном із вигравіруваним логотипом, стануть чудовим рішенням не тільки для особистого використання, але й прекрасним корпоративним сувеніром. Такий подарунок дасть можливість посилити брендинг і виділить компанію на тлі інших.

Компанія AVERS пропонує дзеркальний акрил POLYCRYL у двох варіантах: із золотистою та сріблястою поверхнею. Крім того, в асортименті є безліч інших акрилових листів із гарним оздобленням. Звертайтеся у чат або за телефонами за допомогою у виборі і виготовленням будь-яких акрилових виробів на професійному промисловому обладнанні.

Товари зі статті
Золото дзеркальне, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
3 067,65 ₴/м2
Сума: 19 180,48 ₴
Срібло дзеркальне, 2 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 993,77 ₴/м2
Сума: 12 466,05 ₴
Срібло дзеркальне, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
2 351,46 ₴/м2
Сума: 14 702,50 ₴