Oracal 620 — для «швидкої» реклами

06.08.2020
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Прочитали: 2298
Oracal 620 — для «швидкої» реклами

Багато різновидів реклами для ряду підприємств виявляються надзвичайно дорогими. Тому маркетологи і власники прагнуть підібрати рішення, які будуть ефективно працювати без істотних витрат грошових ресурсів і часу. Один із дуже доступних варіантів — реклама за допомогою самоклейної плівки для друку. На ринку представлений великий асортимент таких плівок. Величезне розмаїття матеріалів, оздоблення, кольорів дає можливість створювати дивовижно гарні наклейки, які сподобаються великій кількості людей. Це прекрасний спосіб привернути клієнтів і збільшити прибуток.

Плівка для друку і різання плотером: у чому різниця

І плівка для друку, і плівка для різання плотером дозволяють виробляти вражаючу рекламу. Однак є деякі відмінності, на які варто звернути увагу при виборі матеріалу для конкретного проекту:

  • Поверхня вінілу для друку спеціально підготовлена. Вона краще взаємодіє з фарбами, дозволяє отримати більш якісне і чітке зображення. Друковані настінні наклейки ідеально підходять для градієнтів і затінення, фотографій, ілюстрацій і в тих випадках, коли необхідно зберегти певні кольори. Рекламу, нанесену на таку плівку, набагато простіше встановлювати і знімати. По суті весь процес зводиться до того, щоб «приклеїти і відклеїти».
  • Плівка для плотерного різання дає можливість створювати своєрідні рекламні аплікації. Підготовка займає трохи більше часу, оскільки необхідне висікання плотером, видалення непотрібних елементів — це вимагає терпіння, навичок і додаткових матеріалів. При цьому вирізані зображення не мають фону, підкладкою служить сама поверхня, на яку наноситься реклама. Також є обмеження у виборі кольору.

Плівка для друку: складнощі вибору

При виборі оптимальної плівки для друку варто віддати перевагу надійним постачальникам і перевіреним виробникам. Також необхідно звернути увагу на такі чинники:

  • Товщина плівки. Впливає на здатність обволікати нерівні поверхні.
  • Тип клею — знімний або постійний. Від цього буде залежати легкість демонтажу. Для короткострокових проектів більш прийнятний варіант зі знімним клеєм.
  • Тип оздоблення — матовий або глянцевий, у прозорому або білому кольорах.
  • Довговічність при використанні зовні приміщень

Oracal 620: оптимальне рішення

Компанія Orafol — визнаний світовий лідер у галузі самоклейних плівок. В асортименті великий вибір різноманітних рішень для будь-яких завдань. У тих випадках, коли на перший план виходить необхідність швидко наклеїти або поміняти рекламне зображення, чудовим і досить економічним вибором стане плівка Oracal 620.

Oracal 620 прекрасно підходить для оформлення приміщень, а також маркування. У серії представлено кілька матових відтінків, а також глянцеві біла, чорна і прозора плівки.

Знімний клей дозволяє зручно наносити і безпроблемно знімати наклейку. Зовні приміщень її можна використовувати до трьох років.

Поверхня плівки підготовлена ​​під трафаретний і УФ-офсетний друк, також допускається використовувати широкоформатний друк сольвентними чорнилами.

Компанія AVERS пропонує українським рекламістам і дизайнерам широкий вибір матеріалів і готових рішень. Звертайтеся в чат або за телефонами, щоб проконсультуватися і обрати оптимальний варіант.

Товари зі статті