Orafol: історія бренда

26.02.2021
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Прочитали: 2278
Orafol: історія бренда

Компанія AVERS завжди співпрацювала тільки з надійними постачальниками. Ми вирішили трішки більше розповісти нашим клієнтам про всесвітньо відомі бренди, чия продукція входить до нашого портфоліо, і запускаємо цикл публікацій «Історія бренду».

Компанія ORAFOL, Німеччина - законодавець мод в галузі самоклейних плівок. Один із найбільш відомих брендів, який випускає фірма, - ORACAL - є незмінним фаворитом серед рекламістів, дизайнерів і домашніх майстрів по всьому світу. Популярності продукції ORAFOL передувала тривала історія.

Початок

Всесвітньо відома корпорація була заснована на початку 19 століття. Маленький сімейний бізнес під назвою Wieblitz-Farbenwerkstatt близько 100 років залишався ексклюзивним виробником чорнил для поштових штемпелів Королівства Пруссія.

На початку 20 століття компанія диверсифікує виробництво і починає випускати лаки і фарби. У 1919 виробництво переміщається в Оранієнбург (Німеччина). У той час це був центр розвитку хімічної галузі.

Перші самоклейні плівки

Після другої світової війни бізнес був націоналізований, але спеціалізація збереглася. У 1960 році Orafol (хоча і під іншою назвою - Hannalin KG) випустила перший самоклейний світлоповертальний вініл для дорожніх знаків.

У 1976 році ORAFOL випустила перші самоклейні графічні продукти, продаючи їх під брендом, який відомий і сьогодні: ORACAL. У асортименті з'явилася чорна плівка для нанесення символів на номерні знаки, а також кольорові плівки для транспортного декору.

У 1980-ті компанія першою запропонувала європейським споживачам плівки для термопереносу, які у той час використовувалися для створення авіамоделей.

S

Сучасні інновації

У 1990-ті компанія ORAFOL знову приватизується і продовжує розвивати напрям самоклейних матеріалів. Популярності плівок ORACAL ORAFOL сприяв широкий попит на виготовлення вивісок та декорування вітрин, а також - поява плотерів, за допомогою яких можна було вирізати з плівки складні елементи, недоступні для ручного різання.

У 1995 виникла необхідність у розширенні виробничих потужностей, внаслідок чого закладається новий завод біля Оранієнбурга. У 2001 тут встановлюється перша лінія для виготовлення литих плівок. У 2005 починається будівництво фабрики у США.

Популярність продукції ORAFOL ORACAL незмінно зростає. Наприклад, ORACAL 641 завдяки поєднанню якості та доступної ціни, фактично стала «класикою» серед плотерних плівок для реклами. Також у лінійці представлений великий вибір допоміжних плівок для перенесення вирізаних зображень на різні поверхні. Крім того, виробник ORACAL активно розвиває напрям матеріалів для різних видів друку.

Компанія AVERS - офіційний представник ORAFOL, що означає перевірену якість від постачальника і прийнятні ціни. Бажаєте підібрати оптимальне рішення або ознайомитися зі зразками? Звертайтеся до менеджерів - у чат або за телефонами.