Дзеркальне серце ➡ AVERS

25.02.2021
Застосування матеріалів Кейси Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 2192
Дзеркальне серце

Філіппіно-американський художник JEFRË представив план встановлення привабливого громадського орієнтира у Порт-Сент-Люсі (Флорида, США). Ширяюча дзеркальна інсталяція у формі серця стане яскравим місцем зустрічей для місцевих жителів і гостей міста.

Тридцятиметрова дзеркальна скульптура під назвою Heart to Heart ( «Від серця до серця») матиме динамічну форму, що плавно вигинається і піднімається над круглим водним басейном, діаметром близько 10 м. Вдень сонце нагорі і вода внизу будуть створювати відбиття на поверхні скульптури, а вночі інсталяція буде яскраво освітлена світлодіодними лампами.

JEFRË відомий своїми яскравими і великомасштабними інсталяціями по всьому світу, мета яких — активізувати громадські простори і об'єднати людей через загальний досвід і радість. Будівництво пам'ятки планується завершити до Дня святого Валентина у 2022 році.

Чудовим матеріалом для масштабних проектів стане алюмінієвий композит ECOBOND DECO Mirror. Його дзеркальна поверхня чудово відбиває навколишній світ. Матеріал не б'ється, прекрасно ріжеться і формується, мало важить і підходить для виготовлення різноманітних виробів.