Зіткнення з мистецтвом ➡ AVERS

23.02.2021
Застосування матеріалів Кейси Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 2216
Зіткнення з мистецтвом

Виставка Poikilos австралійського художника Джонні Ніше — захоплива імерсивна інсталяція, що складається з незвичайних переливних картин, дзеркальних колон і білосніжної підлоги. Художник пропонує глядачам сенсорне перевантаження, а також квиток у елегантне футуристичне царство.

Картини Ніше відрізняються насиченими тонами, які переходять від одного відтінку до іншого, у грі світла і кольорів. Ефект посилюється нечіткими краями між кольоровими смугами, що оточують темну середину. Сяючі неонові тони та м'які пастельні відтінки виходять з таємничого центру, доповнюючи світлоповертальні краї.

Три картини знаходяться з одного боку великого простору, а дзеркальні колони — з іншого. Відвідувач галереї бачить себе і фрагменти декількох творів мистецтва, відбиті у фрагментованих вертикальних смугах. Часто відбувається «подвійний дубль», коли кольорові площині повторюються, відбиваючись від спинок колон.

Кожен елемент композиції сприяє створенню просторової атмосфери, яка веде відвідувачів до емоційного і трохи незвіданого. Виставка прагне дестабілізувати сприйняття, пропонуючи архітектуру, що загострює почуття. Картини відображають глядача в дивовижному зіткненні з твором мистецтва.

Працюєте над незвичайним художнім проектом у футуристичному стилі? Обирайте сучасні матеріали. Алюмінієвий композит ECOBOND Print — це легкі панелі, з якими зручно працювати. Гладка поверхня чудово підходить для прямого друку, а підвищений ступінь глянцю підсилює глибину зображення.