ORAGUARD 270: надійний захист

15.05.2020
Кейси Самоклеючі плівки
Прочитали: 2070
ORAGUARD 270: надійний захист

Практично будь-який власник транспортного засобу прагне якнайкраще захистити свій автомобіль, особливо якщо він є новим. Водночас, які б зусилля не докладалися, щоб уникнути камінців чи інших абразивних матеріалів, іноді подряпин та інших пошкоджень лакофарбового покриття не уникнути. Антигравійна плівка ORAGUARD 270 від світового лідера в галузі самоклейних матеріалів, компанії Orafol, є ідеальним засобом, щоб захистити лакофарбове покриття та суттєво зменшити ризик його пошкодження – стверджують у компанії Avtoplenka.Lviv

Про замовників

Захист покриття автомобілів від пошкоджень є доволі популярною послугою в компанії Avtoplenka.Lviv. Серед замовників – власники приватних автомобілів, які використовують їх у містах, а також прихильники активного дозвілля, зокрема, полювання, що передбачає пересування по бездоріжжю.

У першому випадку небезпеку становить дрібне сміття, пісок та дрібний щебінь, а також необережне поводження на автомобільних стоянках (поява подряпин при відкриванні дверей тощо). У другому випадку до цього додається більше за розміром каміння, а також можливе падіння гілля у лісі.

Особливості

Застосування плівки ORAGUARD 270 дозволяє захистити поверхню автомобіля практично від будь-яких пошкоджень протягом 5 років. Прозору плівку, яку майже не помітно, можна наносити як на окремі деталі – наприклад, капот чи крила, так і на автомобіль повністю. В кінці експлуатації вона знімається без будь-яких проблем. При цьому лакофарбове покриття виглядає як на новому автомобілі.

 

ORAGUARD 270

Глянцева ПВХ-плівка – чудовий засіб для ефективного захисту будь-якого транспортного засобу від сонячних променів та пошкоджень. Може наноситися на рівні та злегка вигнуті поверхні. Постійний акриловий клей гарантує міцну адгезію протягом усього терміну експлуатації.

Результат

Avtoplenka.Lviv використовує ORAGUARD 270 досить давно і доволі активно: 40-60 погонних метрів на місяць. Усі замовники є дуже задоволеними, оскільки плівка здатна витримати найсуворіші умови й захищає від неприємних несподіванок.

Коментар

Зіновій Юрійович Сорока, Avtoplenka.Lviv:

«З плівкою дуже зручно працювати. Коли йдеться про вибіркове нанесення (бампер, капот, 2 крила) — робота триває усього три-чотири години. За день-півтора можна встигнути обклеїти увесь автомобіль. Знімається також дуже швидко. Якщо на вулиці сонечко, 22-23°С — для видалення одного елементу достатньо 5 хв. ORAGUARD пропонує оптимальне співвідношення ціни та якості».

Avtoplenka.Lviv

Avtoplenka.Lviv працює на українському ринку близько 10 років і пропонує широкий спектр послуг із вдосконалення автомобілів: тонування вікон, антигравійний захист, полірування та інші. Висока якість робіт та індивідуальний підхід дозволяють задовольнити навіть найвибагливіших замовників.

https://avtoplenka.lviv.ua/

https://www.instagram.com/avtoplenka.lviv.ua/

AVERS

Компанія AVERS пропонує великий вибір самоклейних матеріалів для реклами, внутрішнього оздоблення та автостайлінгу. Звертайтеся у чат або за телефонами за компетентними рекомендаціями щодо характеристик та застосування різноманітних плівок:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Товари зі статті
Прозорий глянцевий Oraguard 270, антигравійна самоклеюча ПВХ плівка
рулон
-
+