Oramask 831 або Oracal 8510?!

28.01.2021
Корисна інформація Застосування матеріалів Самоклеючі плівки
Прочитали: 2430
Oramask 831 або Oracal 8510?!

Матоване скло широко використовується у зовнішніх вікнах і внутрішніх перегородках. Воно приємно розсіює світло і надає інтер'єру стильний дизайнерський вигляд. Існує кілька технологій, щоб домогтися напівпрозорості. Серед найбільш поширених — піскоструминна обробка. Прекрасною альтернативою також стане самоклейна плівка ORACAL 8510.

Матоване скло: переваги

Матове скло може стати гарним доповненням до будь-якого будинку або комерційного приміщення, додаючи нотку елегантності і стилю. Крім того, вікна і перегородки з такого скла пропонують виняткову універсальність. Серед інших переваг:

  • Легке очищення. На матовому склі залишається менше забруднень і відбитків пальців. Все, що потрібно для підтримання чистоти, — це час від часу протирати серветкою з мікрофібри і невеликою кількістю очисника.
  • Відмінне світлопропускання. Матове скло пропускає достатню кількість світла, при цьому захищає меблі від шкідливих ультрафіолетових променів. У комерційних приміщеннях такі вікна створюють яскраву атмосферу, в якій співробітники відчувають себе бадьорими протягом усього дня.
  • Конфіденційність. Напівпрозорі рішення добре підходять для ванних кімнат, комерційних приміщень та вхідних дверей. Це найкращий вибір для людей, які хочуть зберегти конфіденційність без втрат у природному освітленні. Матове скло ідеально підходить для візуального розмиття об'єктів і людей за ними в розпливчасті форми і змішані кольори.
  • Енергоефективність. Напівпрозорість допомагає заощаджувати на рахунках за електроенергію і підтримувати ідеальну температуру у приміщенні, оскільки сонячне світло фільтрується через скло, і приміщення не перегрівається. Взимку такі вікна допомагають зберігати тепло.
  • Дизайн. Скляні елементи меблів, елегантно оформлені перегородки або скляні елементи декору — все це створює затишок або задає настрій простору.

Матування скла: технології

Піскоструминна обробка — один із найбільш популярних способів травлення скла. Потік піску під тиском спрямовується на скло і при контакті з ним поверхня стає шорсткою і матовою. Цей потік можна переміщати і контролювати для створення художніх ефектів. Глибина і ступінь прозорості обробленого скла залежать від сили і тривалості впливу піску.

Під час піскоструминної обробки ділянки скла, які повинні залишатися недоторканими і прозорими, обклеюються спеціальною плівкою. Від якості цієї плівки багато у чому залежить остаточний результат. Ідеальним вибором стане ORAMASK 831 — вона забезпечує достатню міцність і витривалість, може різатися плотером для створення різноманітних візерунків. При цьому знімний клей дозволяє абсолютно без проблем видаляти плівку у кінці роботи, не пошкоджуючи при цьому поверхню і не залишаючи решток.

Піскоструминна обробка дозволяє отримати довговічне і привабливе зображення. Однак процес є досить дорогим і вимагає наявності спеціального обладнання. Крім того, розмір обробленої поверхні може обмежуватися можливостями обладнання. Ще один недолік у тому, що піскоструминний спосіб повністю видозмінює скло, і повернути його до первісного стану неможливо.

Більш доступна альтернатива, яку можна застосовувати навіть в домашніх умовах — плівка ORACAL 8510. За своїми зовнішніми характеристиками вона є повністю аналогічною до піскоструминної обробки, проте коштує значно менше.

Придатність до плотерного різання дозволяє створювати оригінальні візерунки без обмежень у розмірах. Встановлення вінілової плівки — процес простий і безболісний, з цим може впоратися будь-яка людина з мінімальними знаннями процесу. Замінити зображення у разі необхідності буде нескладно.

Ще одна перевага ORACAL 8510 — посилення міцності скла, на відміну від піскоструминної обробки, яка робить його більш крихким.

Отже, плівка ORACAL 8510 — це чудовий спосіб створити ефект травленого скла, забезпечити усамітнення і привабливий зовнішній вигляд прозорих перегородок, захистити внутрішнє оздоблення від УФ-випромінювання і зробити приміщення більш енергоефективним або просто декорувати дзеркала, скло, меблі. Хочете дізнатися більше подробиць або подивитися на зразки? Звертайтеся до менеджерів AVERS — у чат або за телефонами.