Звивисті дзеркала

27.01.2021
Застосування матеріалів Кейси Креатив Акрил (оргскло)
Прочитали: 2159
Звивисті дзеркала

Нью-йоркська дизайнерська фірма Bower Studios випустила колекцію оригінальних дзеркал, які грають зі сприйняттям і виглядають так, як ніби зроблені з м'якого гнучкого матеріалу.

У серію Melt Mirrors увійшли чотири дзеркала, які кріпляться на спеціальні дерев'яні штифти, видимі спереду. За рахунок своєрідної форми дзеркал, виникає візуальна ілюзія, що вони «обтікають» кріплення, і ось-ось зісковзнуть і впадуть на підлогу.

За задумом дизайнерів, колекція повинна привносити в інтер'єр спокій і умиротворення, налаштовувати на релакс і відпочинок від інтенсивного ритму міського життя.

Ідеальний матеріал для подібних виробів — сріблястий дзеркальний акрил POLYCRYL MIRROR, товщиною 3 мм.

Прекрасне відбиття і чудовий зовнішній вигляд дозволяють успішно конкурувати з традиційними дзеркалами, при цьому серія POLYCRYL MIRROR пропонує значно більше можливостей дизайнерам.

Акрил чудово піддається всім видам обробки, тому з нього можна виготовляти продукцію найрізноманітнішої форми і розмірів. Мала вага спрощує роботу, транспортування і монтаж. Міцність робить акрил безпечним для використання у людних місцях.

Дзеркальний акрил підходить для виготовлення елементів дизайну інтер'єру та меблів, різноманітних POS-виробів, деталей виставкових конструкцій.