Оригінальні брелоки з литого акрилу

26.11.2021
Кейси Акрил (оргскло)
Час читання 15 хв
Прочитали: 1933
Оригінальні брелоки з литого акрилу

Наш київський партнер, компанія ua.gifts, займається виготовленням оригінальних брелоків із підсвічуванням, які стають дедалі популярнішим сувеніром серед корпоративних та індивідуальних замовників. Оптимальним матеріалом для реалізації актуальної ідеї став литий акрил.

Про проект

Виготовлення персоналізованих корпоративних сувенірів — актуальний тренд, оскільки оригінальні вироби дозволяють компанії запам’ятатися, підвищити лояльність клієнтів та посилити впізнаваність бренду. Додаткова персоналізація — гравірування або друк — дозволяє отримати незвичайну річ, якої досі ні в кого не було. Унікальність робить подарунок більш цінним та значущим. ua.gifts пропонує ринку продукт, який водночас є винятковим сам по собі та може персоналізуватися різними способами.

Особливості

Компанія ua.gifts виготовляє брелоки із прозорого акрилу, які мають світловий блок і яскраво світяться у темряві. Для зарядки можна використовувати звичайний microUSB, який служить для зарядки мобільних телефонів. У асортименті вироби найрізноманітніших форм та розмірів. Додатково на брелоки можна наносити логотип або індивідуальні зображення, тому вони користуються попитом і у B2B, і у B2C сегментах. Додатково сувеніри можна упакувати у дерев’яні коробки власного виробництва із гравіруванням.

Литий акрил ALTUGLAS та POLYCRYL

Литий акрил — один із найпрозоріших термопластів. Коефіцієнт світлопропускання 92% є постійним показником, на відміну від прозорості звичайного скла, яка може відрізнятись в залежності від хімічного складу та марки. Водночас акрил важить в 2,5 рази менше, ніж скло, а його ударостійкість у 5 раз вище. Також матеріал добре піддається різноманітній обробці: різанню, термоформуванню, гравіруванню та є досить стійким до зовнішніх впливів, не боїться вологи. Температура експлуатації від —40°С до +85°С

Результат

Брелоки із логотипом слугують прекрасними корпоративними подарунками або роздатковими сувенірами. Звичайні українські споживачі також вподобали можливість замовити підсвічений брелок із власним фото, або фото домашніх улюбленців.

Як правило, для лазерного гравіювання AVERS рекомендує використовувати екструдований акрил, оскільки у нього допуск на толерантність по товщині листа є меншою, ніж у литого. Але для ua.gifts важлива підвищена термостійкість, тому використовували литий акрил ALTUGLAS та POLYCRYL, який чудово впорався з лазерним гравіюванням.

Коментар

Денис Антіпов, засновник ua.gifts:

«Для нас було важливим, щоб матеріал зберігав початкову прозорість після гравірування та не плавився під час проходження лазерного променя — тому нам був потрібний саме литий акрил. Нашим замовникам дуже подобається остаточний результат — на виробництві навіть зараз сформувалася черга на подібні замовлення».

ua.gifts

ua.gifts — ветеранський бізнес, заснований у 2016 році, коли Денис Антіпов, ветеран-десантник, лейтенант і колишній командир взводу аеророзвідки 5ї БТГр 81ї бригади та його товариш повернулися з війни. Компанія спеціалізується на виготовленні бізнес-сувенірів, дитячих іграшок та подарунків. Також на сайті ua.gifts є ветеранський маркетплейс, де можна представити крафтові товари власного виробництва.

https://ua.gifts/

http://www.instagram.com/instabrelky

AVERS

Компанія AVERS — український лідер в галузі матеріалів для реклами, декору та будівництва. На складі завжди присутній великий вибір литого та екструдованого акрилу різної товщини, різних відтінків та фактур. Завітайте в офіс, щоб ознайомитися з взірцями наживо.

Товари зі статті
Прозорий 160.10000, 50 мм ALTUGLAS акрил блок
лист
-
+
27 015,95 ₴/м2
Сума: 64 838,28 ₴
Прозорий, 15 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
7 197,33 ₴/м2
Сума: 43 183,98 ₴