Дзеркальні поверхні у Денверському художньому музеї

25.11.2021
Креатив Алюмінієві композитні панелі Самоклеючі плівки
Час читання 10 хв
Прочитали: 1804
Дзеркальні поверхні у Денверському художньому музеї

Нью-Йоркський офіс архітектурної фірми OMA спроектував кілька галерей у Денверському художньому музеї, який нещодавно було реконструйовано. Характерна риса дизайну — активне використання дзеркальних поверхонь.

Загальна площа приміщень, дизайн яких розробляла OMA, -1068 м2. Сюди увійшли Галерея дизайну, Галерея Mezzanine та Студія дизайну.

Біля входу до Галереї дизайну розташована вигнута стіна, що повторює форму будівлі. Для її оздоблення використовувалися дзеркальні поверхні. Також дзеркалами декорована стеля у Mezzanine Gallery.

За допомогою дзеркальних відображень дизайнери прагнули передати нові способи бачення, а також взаємодії з об'єктами та матеріалами, включити у дизайн рух, незвичайні перспективи та близькість.

Дзеркальні поверхні в інтер'єрі можна відтворити за допомогою композитних дзеркальних панелей ECOBOND — це легкий небиткий матеріал, простий у монтажі та обробці, — ідеальне рішення для стелі. При цьому якість відбиття залишається на висоті завдяки збільшеній товщині алюмінію — до 0,3 мм. Крім того, панелі можна оформити у радіусну колону шляхом вальцювання.

Завдяки додатковому шару поліестерового лаку на поверхні дзеркального АКП можна надрукувати потрібні зображення. Також нанести напис або декоративні зображення можна, використовуючи плівки для рекламно-оформлювальних робіт ORACAL 641.

Товари зі статті